• Ново
Маглит Магнет Полнач Батериска Ламба На Полнење

Маглит Магнет Полнач Батериска Ламба На Полнење

Buyers rating:
DEN 383.84

Износ

Новиот Полнач mag explashight ги комбинира долгите познати mag-LITE-lite-убавината, сигурноста и прилагодливоста на зракот со моќна Нова Халогена Светилка и Нов Електронски Прекинувач кој вклучува низа КОМПЛЕТИ ФУНКЦИИ ШТО МОЖЕ ДА СЕ КОНФИГУРИРААТ од КОРИСНИКОТ. Маглит Магхаргер Батерија На Батериска Ламба На Полнење : 0,11 Час. Хемија На Батеријата : Никел Метал Хидрид (Нимх). Траење На Батеријата : 0,11 Час. Хемија На Батеријата : Никел Метал Хидрид (Нимх). Влезен Напон : 12 V AC, 120 V AC. Извор на енергија : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, Батерија,Еднонасочна Струја. Влезен Напон : 12 V AC, 120 V AC. Извор на енергија : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, Батерија,Еднонасочна Струја. Издржливост : Отпорен На Удари, Отпорен На Вода. Издржливост : Отпорен На Удари, Отпорен На Вода.

Карактеристики

Производи во категоријата

Стрипови Бетмен Фенерче
  • Ново
Оценка на клиентот:

Стрипови Бетмен Фенерче

Кој рече дека Треба Да бидеш Комесар На Готам сити за да создадеш свој сигнал за лилјак Целосно новата Ф�

DEN 0.33
Стримлајт Кнуклхед Лајт
  • Ново
Оценка на клиентот:

Стримлајт Кнуклхед Лајт

Специфичните потреби за осветлување бараат специфични алатки Со вистинската алатка за осветлување, мо�

DEN 655.36
Маглит МАГ-ПРЕДВОДЕНА
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маглит МАГ-ПРЕДВОДЕНА

ЛЕД фенерчето МИНИ Маглит обезбедува карактеристики ориентирани кон перформансите во елегантен компа�

DEN 2.33
Маглит МЛ300Л 3-ЌЕЛИЈА Д ЛЕД Фенерче
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маглит МЛ300Л 3-ЌЕЛИЈА Д ЛЕД Фенерче

Електронски прекинувач со повеќе режими,напреден систем за фокусирање (се прилагодува од самото место �

DEN 0.67