• Ново
Поставете Фенерче За Кампување Со КЛИП ЗА Пенкало USB Полнење На Отворено Пешачење Мини Рачен Факел Опрема За Итни Лесни Шатори

Поставете Фенерче За Кампување Со КЛИП ЗА Пенкало USB Полнење На Отворено Пешачење Мини Рачен Факел Опрема За Итни Лесни Шатори

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Опис : Дизајниран да биде компактен и лесен, оваа мини фенерче лесно можете да ја ставите во торбата и да ја извадите без да зафаќате простор; тој е водоотпорен ИПХ6 и може да се користи на дожд.Со висока осветленост, долг опсег на светлина и долг работен век, оваа фенерче лесно може да се справи со магливи, дождливи и тревни средини во дивината, подобрувајќи ја безбедноста на отворено и е совршено светло за итни случаи device.It е изграден од абс материјал.Мини факелот е 8,3 см во должина, 2,2 см во ширина.Оваа рачна фенерче е погодна за кампување на отворено, пешачење, ранци итн.Име на ставка : Фенерче За Кампување Материјал : Апсфеатури : Рачно, Мини Големина, Пренослив Метод На Полнење : USBLamp Јадро : G3 Gear : Силно-Средно-Трепкачкиводоотпорен : Живот Водоотпорна Големина Детали : Големина : 8,3 см x 2,2 см/3,27 "x 0,87" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Фенерче За Кампување1 x Кабел За Полнење Дизајниран Да биде компактен и лесен, оваа мини фенерче лесно можете да ја ставите во торбата и да ја извадите без да зафаќате простор; тој е ВОДООТПОРЕН ИПХ6 и може да се користи на дожд. Со висока осветленост, долг опсег на светлина и долг работен век, оваа фенерче лесно може да се справи со магливи, дождливи и тревни средини во дивината, подобрувајќи ја безбедноста на отворено и е совршен уред за светло за итни случаи. Таа е изградена од абс материјал. Мини факелот е 8,3 см во должина, 2,2 см во ширина. Оваа рачна фенерче е погодна за кампување на отворено, пешачење, ранци итн.

Карактеристики

Производи во категоријата

Стримлајт Задача-Светлина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Стримлајт Задача-Светлина

Рачна Фенерче, Светилка Одделение Индустриски, Осветлување ТЕХНОЛОГИЈА ЛЕР, Полнење Не, Фенерче Големи�

DEN 1.00
ЛЕРИ ЛЕД АССТ ДИСПЛИРА
  • Ново
Оценка на клиентот:

ЛЕРИ ЛЕД АССТ ДИСПЛИРА

ГОЛЕМИОТ Лери знае како да осветли соба! Опремен со нова ТЕХНОЛОГИЈА C•O•B LED, ГОЛЕМИОТ Larry произведува 400

DEN 0.33
Евереди Општа Намена 4пк
  • Ново
Оценка на клиентот:

Евереди Општа Намена 4пк

Eveready LED економија фенерче 4pk energizer холдингс, е еден од најголемите светски производители на примарни бат�

DEN 2.00
Маглит МЛ300Л 3-ЌЕЛИЈА Д ЛЕД Фенерче
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маглит МЛ300Л 3-ЌЕЛИЈА Д ЛЕД Фенерче

Електронски прекинувач со повеќе режими,напреден систем за фокусирање (се прилагодува од самото место �

DEN 0.67