• Ново
Стримлајт Индустриска Рачна Светлина, ЛЕР, Црн 62302

Стримлајт Индустриска Рачна Светлина, ЛЕР, Црн 62302

Buyers rating:
DEN 655.36

Износ

Рачна Фенерче, Светилка Одделение Индустриски, Осветлување ТЕХНОЛОГИЈА ЛЕР, Полнење Не, Фенерче Големина На Батеријата 1.5 V, Фенерче Тип Батерија Алкални, Лумени 30, Максимална Излез Лумени 30 lm, Работи Време На Висока Поставување 10 часот, Фенерче Тело Материјал Полимерна Смола, Боја На Телото Црна, Должина 5.25 инчи, Тело Диа. 0.69 во, Безбедност Отценети Класа јас, Див. 1, Безбедност Рејтинг CL I, ZN 0, IIC, класа I, II, Div. 1, Групи А, Б, Ц, Д, Е, Ф, Г, ТРЕТА Класа, Ексија, Т-Код : Тип На Ставка Т4 : Рачна Фенерче. Марка : STREAMLIGHT. Производителот Дел Број : 62302.

Карактеристики

Производи во категоријата

Евереди Индустриска Економија
  • Ново
Оценка на клиентот:

Евереди Индустриска Економија

Енергизатор Евереади Индустриска Економија 2Д ПРЕДВОДЕНА Фенерче Совршена За употреба во влажни или су

DEN 1.33
Mag-lite Минимаг Led Ќелијаol Hol
  • Ново
Оценка на клиентот:

Mag-lite Минимаг Led Ќелијаol Hol

Mag Lite MINI Mag LED PRO 2Cell Aa Combo Pack Blue The MINI Maglite PRO LED фенерче го нуди истиот класичен дизајн, а истата едноставност

DEN 3.33
Стрипови Бетмен Фенерче
  • Ново
Оценка на клиентот:

Стрипови Бетмен Фенерче

Кој рече дека Треба Да бидеш Комесар На Готам сити за да создадеш свој сигнал за лилјак Целосно новата Ф�

DEN 0.33
Фрескапе Фенерче
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фрескапе Фенерче

7 " генерално Црна триаголна форма на доказ за ролна со вар зелена облога Карактеристики ВИСОК излез CREE XP

DEN 1.33
Насочете Ја Точката Жолта
  • Ново
Оценка на клиентот:

Насочете Ја Точката Жолта

Точката на Патот се одликува со рачка за држење на пиштол и интегриран држач за прецизно осветлување на

DEN 2.00
Ваган Брит-Нит Микро Работно Светло
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ваган Брит-Нит Микро Работно Светло

ОВАА фенерче ПРЕДВОДЕНА ОД 1 Вати се удвојува како ФЕНЕР ПРЕДВОДЕН од 18 сијалици Исто така, има магнетиз�

DEN 2.33
Евереди Општа Намена 4пк
  • Ново
Оценка на клиентот:

Евереди Општа Намена 4пк

Eveready LED економија фенерче 4pk energizer холдингс, е еден од најголемите светски производители на примарни бат�

DEN 2.00