• Ново
Streamlight Stinger LED Лумен Светилка ЗА Полнење, Без Полнач-75710

Streamlight Stinger LED Лумен Светилка ЗА Полнење, Без Полнач-75710

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Streamlight Stinger НЕ ВОДЕШЕ Полнач MFG# : 75710 SKU : 45598 МАЧКА : 24004 моќната, долг дострел, долготрајна, фенерче што трае цел живот. Комбинација на технологија за полнење и ЛЕР што произведува најниска оперативна цена од која било направена фенерче! Новиот СТИНГЕР ЛЕР,со ултра светол, далекусежен зрак, нуди повеќе режими на осветлување, вклучително и строб.Карактеристики : - 3 ВАТИ СУПЕР ВИСОК ФЛУКС ЛЕР, непропустлив за шок со 20.000 часа Живот-Траење : Долго светло : до 1,75 континуирани часови. Среден зрак : до 3,5 континуирани часови. Ниско светло или строб : до 6,75 континуирани часови.- ЛЕД Рејтинг : типични 350 Лумени - 3-ќелија, 3,6 волти под-Ц никелкадмиумската батерија се полни до 1000 пати - повеќефункционален прекинувач за Вклучување/Исклучување дизајниран за исклучително долг животен век тестиран на 1 милион активирања-вклучен Гумен прстен Против ролна-Одговара на постојните полначи За прицврстување На Стингер (компактен и монтажен во која било положба) - 10 часа. стабилно полнење или 2,5 Хр. Параболичен рефлектор Со Брзо Полнење-Длабоко Јадење произведува зрак за таргетирање со долг дострел Со Оптимално Периферно осветлување за да помогне во навигацијата - машинско Алуминиумско Тело на авиони со Гумено гумено држење за удобност-запечатен прстен - нераскинлива Поликарбонатна Леќа со облога отпорна на Гребење.Спецификации : - Должина : 8.41 во. - Тежина : 12,4 мл - Сериски За позитивна идентификација Стингер ЛЕР.

Карактеристики

Производи во категоријата

Стримлајт Задача-Светлина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Стримлајт Задача-Светлина

Рачна Фенерче, Светилка Одделение Индустриски, Осветлување ТЕХНОЛОГИЈА ЛЕР, Полнење Не, Фенерче Големи�

DEN 1.00
Маглит МЛ300Л 3-ЌЕЛИЈА Д ЛЕД Фенерче
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маглит МЛ300Л 3-ЌЕЛИЈА Д ЛЕД Фенерче

Електронски прекинувач со повеќе режими,напреден систем за фокусирање (се прилагодува од самото место �

DEN 0.67
Маглит МАГ-ПРЕДВОДЕНА
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маглит МАГ-ПРЕДВОДЕНА

ЛЕД фенерчето МИНИ Маглит обезбедува карактеристики ориентирани кон перформансите во елегантен компа�

DEN 2.33
Евереди Општа Намена 4пк
  • Ново
Оценка на клиентот:

Евереди Општа Намена 4пк

Eveready LED економија фенерче 4pk energizer холдингс, е еден од најголемите светски производители на примарни бат�

DEN 2.00
Mag-lite Минимаг Led Ќелијаol Hol
  • Ново
Оценка на клиентот:

Mag-lite Минимаг Led Ќелијаol Hol

Mag Lite MINI Mag LED PRO 2Cell Aa Combo Pack Blue The MINI Maglite PRO LED фенерче го нуди истиот класичен дизајн, а истата едноставност

DEN 3.33
Фрескапе Фенерче
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фрескапе Фенерче

7 " генерално Црна триаголна форма на доказ за ролна со вар зелена облога Карактеристики ВИСОК излез CREE XP

DEN 1.33
Streamlight КРИЕШЕ LiteBo 120V AC 12VDC, Црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Streamlight КРИЕШЕ LiteBo 120V AC 12VDC, Црна

Streamlight H I D Litebox Рефлектор е тешка, полнење, целосно пренослива светлина за пребарување со висок интензит�

DEN 2.33
ЛЕРИ ЛЕД АССТ ДИСПЛИРА
  • Ново
Оценка на клиентот:

ЛЕРИ ЛЕД АССТ ДИСПЛИРА

ГОЛЕМИОТ Лери знае како да осветли соба! Опремен со нова ТЕХНОЛОГИЈА C•O•B LED, ГОЛЕМИОТ Larry произведува 400

DEN 0.33
Насочете Ја Точката Жолта
  • Ново
Оценка на клиентот:

Насочете Ја Точката Жолта

Точката на Патот се одликува со рачка за држење на пиштол и интегриран држач за прецизно осветлување на

DEN 2.00