• Ново
Стримлајт Кнуклхед Лајт

Стримлајт Кнуклхед Лајт

Buyers rating:
DEN 655.36

Износ

Специфичните потреби за осветлување бараат специфични алатки. Со вистинската алатка за осветлување, можете да ги идентификувате потенцијалните или постоечките проблеми пред да ја прекинат вашата способност да ја завршите работата. Покрај тоа заштедата на трошоците за користење на вистинската алатка со текот на времето ќе биде од корист за вашата крајна линија. Led диодите не бараат периодична замена на сијалицата како блескаво и се практично неуништливи. Револуционерната Технологија C4 На Streamlight во комбинација со иновативен Рефлектор дизајниран Со Streamlight обезбедува остра, фокусирана светлина што му конкурира на интензитетот на блескаво без да се откаже од издржливоста и долговечноста на ЛЕР. Бидејќи Led Диодите имаат долг живот и нема да изгорат или нема да се скршат, тие никогаш не треба да се заменуваат. Вашата светлина секогаш ќе биде подготвена кога ви треба. Помоќни и поекономични, АЛАТКИТЕ ЗА ОСВЕТЛУВАЊЕ НА ЛЕР на Полнење СО Рационална Светлина пакуваат многу поголема моќност со ултра-светли бели греди и долги времиња на осветлување. Тие се исклучително сигурни и економични. Работната ситуација без раце е многу попродуктивна, а да не зборуваме за побезбедна. Нема потреба да жонглирате додека работите за да ја завршите задачата со едната рака додека ја држите фенерчето во другата. Алатките за осветлување без раце се користат секаде каде што има потреба да се користат двете раце ( т.е. автомобилска, комунална, електрична, противпожарна заштита, ограничен простор или активности за одржување, меѓу другите ситуации). На зглобот отстранлив магнет и кука за складирање за да се обезбеди побезбедно, без раце, попродуктивно работно место со тоа што ќе му дозволите на корисникот да го закачи на метална површина (како што е хаубата на автомобилот или да го прицврсти на површина), исто така, може да стои самостојно или да се постави на страна; и со артикулирачка глава од 210 степени што ротира за 360 степени, можете да ја насочите светлината таму каде што ви треба. Зглобот е супер разноврсна фенерче C4 LED. Тоа 2 Led Диоди кои нема да се скршат или изгорат, така што никогаш нема да мора да ја менувате сијалицата. И секогаш ќе ја имате потребната енергија бидејќи работи или на Пакетот Батерии На Ницд на полнење или на 4k алкални батерии. Тип На Инженерска Ставка : Светлина Без Раце. Марка : STREAMLIGHT. Производителот Дел Број : 90657.

Карактеристики

Производи во категоријата

Стрипови Бетмен Фенерче
  • Ново
Оценка на клиентот:

Стрипови Бетмен Фенерче

Кој рече дека Треба Да бидеш Комесар На Готам сити за да создадеш свој сигнал за лилјак Целосно новата Ф�

DEN 0.33
Евереди Општа Намена 4пк
  • Ново
Оценка на клиентот:

Евереди Општа Намена 4пк

Eveready LED економија фенерче 4pk energizer холдингс, е еден од најголемите светски производители на примарни бат�

DEN 2.00
Маглит МЛ300Л 3-ЌЕЛИЈА Д ЛЕД Фенерче
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маглит МЛ300Л 3-ЌЕЛИЈА Д ЛЕД Фенерче

Електронски прекинувач со повеќе режими,напреден систем за фокусирање (се прилагодува од самото место �

DEN 0.67
Mag-lite Минимаг Led Ќелијаol Hol
  • Ново
Оценка на клиентот:

Mag-lite Минимаг Led Ќелијаol Hol

Mag Lite MINI Mag LED PRO 2Cell Aa Combo Pack Blue The MINI Maglite PRO LED фенерче го нуди истиот класичен дизајн, а истата едноставност

DEN 3.33
Насочете Ја Точката Жолта
  • Ново
Оценка на клиентот:

Насочете Ја Точката Жолта

Точката на Патот се одликува со рачка за држење на пиштол и интегриран држач за прецизно осветлување на

DEN 2.00
Евереди Индустриска Економија
  • Ново
Оценка на клиентот:

Евереди Индустриска Економија

Енергизатор Евереади Индустриска Економија 2Д ПРЕДВОДЕНА Фенерче Совршена За употреба во влажни или су

DEN 1.33
ЛЕРИ ЛЕД АССТ ДИСПЛИРА
  • Ново
Оценка на клиентот:

ЛЕРИ ЛЕД АССТ ДИСПЛИРА

ГОЛЕМИОТ Лери знае како да осветли соба! Опремен со нова ТЕХНОЛОГИЈА C•O•B LED, ГОЛЕМИОТ Larry произведува 400

DEN 0.33
Ваган Брит-Нит Микро Работно Светло
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ваган Брит-Нит Микро Работно Светло

ОВАА фенерче ПРЕДВОДЕНА ОД 1 Вати се удвојува како ФЕНЕР ПРЕДВОДЕН од 18 сијалици Исто така, има магнетиз�

DEN 2.33
Фрескапе Фенерче
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фрескапе Фенерче

7 " генерално Црна триаголна форма на доказ за ролна со вар зелена облога Карактеристики ВИСОК излез CREE XP

DEN 1.33