• Ново
LitezAll Двојна Намена Задача Светло И Фенерче, LUMENS COB LED Вклучуваa Батерии

LitezAll Двојна Намена Задача Светло И Фенерче, LUMENS COB LED Вклучуваa Батерии

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Секогаш имајте ја потребната светлина со ова практично светло За Повеќе задачи. Одликувајќи се со 120 лумени инспекција фенерче, 400 лумени широк Зрак Кочан ПРЕДВОДЕНА светлина, и итен црвен трепкач, ова е една алатка што секогаш сакате да ја имате со вас. Одлично за домот, гаражата, работниот простор или како светло за итни случаи во возило. Со магнетна основа и тежок џебен клип, оваа светлина лесно се зема со вас, се закачува на работните ремени и се закачува на која било метална површина. Вклучува 3a батерии. Супер светла 400 Лумен Широк Агол КОЧАН ПРЕДВОДЕНА Задача Светлина Со Намалена Осветленост Режим За Заштеда на Енергија. 120 ЛУМЕН ПРЕДВОДЕНА Инспекција Фенерче. Трепка Црвено Предупредувачко Светло. Индустриски Одделение Алуминиум Изградба И Компоненти. Вграден Тежок Ротирачки Клип со Висечки Опции. Силна Магнетна Основа. Отпорен На Временски Услови. Вклучено од : 3 x Included Батерии Вклучени. Џамбо 400 Луменско Џебно Светло Мери 7,5 "х 1" х .75".

Карактеристики

Производи во категоријата

Евереди Општа Намена 4пк
  • Ново
Оценка на клиентот:

Евереди Општа Намена 4пк

Eveready LED економија фенерче 4pk energizer холдингс, е еден од најголемите светски производители на примарни бат�

DEN 2.00
Маглит МЛ300Л 3-ЌЕЛИЈА Д ЛЕД Фенерче
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маглит МЛ300Л 3-ЌЕЛИЈА Д ЛЕД Фенерче

Електронски прекинувач со повеќе режими,напреден систем за фокусирање (се прилагодува од самото место �

DEN 0.67
Streamlight КРИЕШЕ LiteBo 120V AC 12VDC, Црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Streamlight КРИЕШЕ LiteBo 120V AC 12VDC, Црна

Streamlight H I D Litebox Рефлектор е тешка, полнење, целосно пренослива светлина за пребарување со висок интензит�

DEN 2.33
Насочете Ја Точката Жолта
  • Ново
Оценка на клиентот:

Насочете Ја Точката Жолта

Точката на Патот се одликува со рачка за држење на пиштол и интегриран држач за прецизно осветлување на

DEN 2.00
Фрескапе Фенерче
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фрескапе Фенерче

7 " генерално Црна триаголна форма на доказ за ролна со вар зелена облога Карактеристики ВИСОК излез CREE XP

DEN 1.33
Стримлајт Задача-Светлина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Стримлајт Задача-Светлина

Рачна Фенерче, Светилка Одделение Индустриски, Осветлување ТЕХНОЛОГИЈА ЛЕР, Полнење Не, Фенерче Големи�

DEN 1.00
ЛЕРИ ЛЕД АССТ ДИСПЛИРА
  • Ново
Оценка на клиентот:

ЛЕРИ ЛЕД АССТ ДИСПЛИРА

ГОЛЕМИОТ Лери знае како да осветли соба! Опремен со нова ТЕХНОЛОГИЈА C•O•B LED, ГОЛЕМИОТ Larry произведува 400

DEN 0.33
Маглит МАГ-ПРЕДВОДЕНА
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маглит МАГ-ПРЕДВОДЕНА

ЛЕД фенерчето МИНИ Маглит обезбедува карактеристики ориентирани кон перформансите во елегантен компа�

DEN 2.33
Mag-lite Минимаг Led Ќелијаol Hol
  • Ново
Оценка на клиентот:

Mag-lite Минимаг Led Ќелијаol Hol

Mag Lite MINI Mag LED PRO 2Cell Aa Combo Pack Blue The MINI Maglite PRO LED фенерче го нуди истиот класичен дизајн, а истата едноставност

DEN 3.33