• Ново
Евереди Индустриска Економија

Евереди Индустриска Економија

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Енергизатор Евереади Индустриска Економија 2Д ПРЕДВОДЕНА Фенерче Совршена За употреба во влажни или сурови работни области, Енергизаторот Eveready® Индустриска Економија 2 D LED Фенерче обезбедува брилијантно осветлување во компактна и издржлива форма. Работејќи на пар обични батерии Д-Ќелии, овој моќен илуминатор е во состојба да произведе зрак од 35 Лумени што може да достигне до 45 метри и може да работи неверојатни 113 часа пред да треба да ги замените батериите. Светлото се ракува со помош на лесен за употреба прекинувач за тело за неговиот директен интерфејс ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ. Телото на светлината е изработено од силен полипропилен отпорен на временски услови, обезбедувајќи импресивно влијание и отпорност на вода потребни на груби работни места. Фенерчето има дури и прстен за закачалка поврзан со неговата опашка што може да се користи за прицврстување на јаже или прстен за клучеви, па дури и за закачување на кука како алтернативен метод за складирање. Кога ви треба моќно светло што ќе издржи груби услови, индустриската Економија На Eveready® 2 D LED Фенерче ве покри. Отпорно на удари и водоотпорно полипропиленско тело. Јасен интерфејс ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ / ИСКЛУЧУВАЊЕ. Вграден прстен за закачалки на опашката за алтернативно носење / складирање. Вклучува 2 x D Ќелии Батерии. Излез На Осветленост : 35 Лумени-113 Часа. Максимално Растојание На Зракот : 45 метри.

Карактеристики

Производи во категоријата

Насочете Ја Точката Жолта
  • Ново
Оценка на клиентот:

Насочете Ја Точката Жолта

Точката на Патот се одликува со рачка за држење на пиштол и интегриран држач за прецизно осветлување на

DEN 2.00
Маглит МЛ300Л 3-ЌЕЛИЈА Д ЛЕД Фенерче
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маглит МЛ300Л 3-ЌЕЛИЈА Д ЛЕД Фенерче

Електронски прекинувач со повеќе режими,напреден систем за фокусирање (се прилагодува од самото место �

DEN 0.67
Стримлајт Кнуклхед Лајт
  • Ново
Оценка на клиентот:

Стримлајт Кнуклхед Лајт

Специфичните потреби за осветлување бараат специфични алатки Со вистинската алатка за осветлување, мо�

DEN 655.36
Стримлајт Задача-Светлина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Стримлајт Задача-Светлина

Рачна Фенерче, Светилка Одделение Индустриски, Осветлување ТЕХНОЛОГИЈА ЛЕР, Полнење Не, Фенерче Големи�

DEN 1.00
Стрипови Бетмен Фенерче
  • Ново
Оценка на клиентот:

Стрипови Бетмен Фенерче

Кој рече дека Треба Да бидеш Комесар На Готам сити за да создадеш свој сигнал за лилјак Целосно новата Ф�

DEN 0.33
Фрескапе Фенерче
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фрескапе Фенерче

7 " генерално Црна триаголна форма на доказ за ролна со вар зелена облога Карактеристики ВИСОК излез CREE XP

DEN 1.33