• Ново
Стрипови Бетмен Фенерче

Стрипови Бетмен Фенерче

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Кој рече дека Треба Да бидеш Комесар На Готам сити за да создадеш свој сигнал за лилјак. Целосно новата Фенерче Бетмен е одлична алатка за лилјак за да се постигне токму тоа и многу повеќе. Моделиран по вашиот омилен крстоносец со наметка се одликува со силна светлина за да направи сигнали за лилјаци во сенка или да ја донесе правдата во неосветлените простории. Со компактен дизајн и прилагодлив ремен за зглоб, можете лесно да ја носите оваа алатка каде сакате. Елегантен и разноврсен, совршен е за внатрешна и надворешна употреба. DC Стрипови Бетмен Фенерче : Карактеристики дизајн инспириран Од Бетмен. Прилагодлив ремен за зглоб за лесна преносливост. Се препорачува за возраст од 7 и повеќе години. Потребни се 2 A батерии (не се вклучени).

Карактеристики

Производи во категоријата

Streamlight КРИЕШЕ LiteBo 120V AC 12VDC, Црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Streamlight КРИЕШЕ LiteBo 120V AC 12VDC, Црна

Streamlight H I D Litebox Рефлектор е тешка, полнење, целосно пренослива светлина за пребарување со висок интензит�

DEN 2.33
ЛЕРИ ЛЕД АССТ ДИСПЛИРА
  • Ново
Оценка на клиентот:

ЛЕРИ ЛЕД АССТ ДИСПЛИРА

ГОЛЕМИОТ Лери знае како да осветли соба! Опремен со нова ТЕХНОЛОГИЈА C•O•B LED, ГОЛЕМИОТ Larry произведува 400

DEN 0.33
Евереди Индустриска Економија
  • Ново
Оценка на клиентот:

Евереди Индустриска Економија

Енергизатор Евереади Индустриска Економија 2Д ПРЕДВОДЕНА Фенерче Совршена За употреба во влажни или су

DEN 1.33
Стримлајт Задача-Светлина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Стримлајт Задача-Светлина

Рачна Фенерче, Светилка Одделение Индустриски, Осветлување ТЕХНОЛОГИЈА ЛЕР, Полнење Не, Фенерче Големи�

DEN 1.00
Насочете Ја Точката Жолта
  • Ново
Оценка на клиентот:

Насочете Ја Точката Жолта

Точката на Патот се одликува со рачка за држење на пиштол и интегриран држач за прецизно осветлување на

DEN 2.00
Евереди Општа Намена 4пк
  • Ново
Оценка на клиентот:

Евереди Општа Намена 4пк

Eveready LED економија фенерче 4pk energizer холдингс, е еден од најголемите светски производители на примарни бат�

DEN 2.00
Mag-lite Минимаг Led Ќелијаol Hol
  • Ново
Оценка на клиентот:

Mag-lite Минимаг Led Ќелијаol Hol

Mag Lite MINI Mag LED PRO 2Cell Aa Combo Pack Blue The MINI Maglite PRO LED фенерче го нуди истиот класичен дизајн, а истата едноставност

DEN 3.33
Маглит МЛ300Л 3-ЌЕЛИЈА Д ЛЕД Фенерче
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маглит МЛ300Л 3-ЌЕЛИЈА Д ЛЕД Фенерче

Електронски прекинувач со повеќе режими,напреден систем за фокусирање (се прилагодува од самото место �

DEN 0.67