• Ново
Подигање на мерачот на воздушната маса

Подигање на мерачот на воздушната маса

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

MTC мерач на воздушна маса мерач на мерачот на мерачот на воздухот MTC чизми за внесување на мерачот на воздухот или го надминува квалитетот, вклопувањето и перформансите на оригиналната опрема што ја заменува. Карактеристики и придобивки : Флексибилноста и стабилноста на вакуумот благодарение на наборите и ребрата бучава намалена со специфична интеграција на зацврстување на сензорите за притисок и/или температура нема да ја изгуби структурната издржливост на високи температури на мерачот на мерачот на воздушната маса на МТЦ.

Карактеристики

Производи во категоријата

Оригинален заптивка на вентилот EGR
  • Ново
Оценка на клиентот:

Оригинален заптивка на вентилот EGR

Оригинален заптивка на вентилот EGR Вентилак Оригиналниот заптивка на вентилот EGR е компонента за замена

DEN 3008.00