• Ново
Сензор за брзина компатибилен со 2004 година- Nissan Quest Front, Driver Side Cyl 3.5L машки конектор сечило тип 2-проследен терминал

Сензор за брзина компатибилен со 2004 година- Nissan Quest Front, Driver Side Cyl 3.5L машки конектор сечило тип 2-проследен

Buyers rating:
DEN 527.68

Износ

PRODUCT SPECIFICSFit : Direct Fit Quantity Sold : Sold individually Connector Gender : Male Connector Terminal Type : Blade type Terminal Quantity : 2-Prong Terminal Terminal Gender : Female Terminal Includes : Wiring harness Interchange Part Number : ALS359, 0844613 Warranty : 1-year unlimited-mileage warranty ABS SPEED SENSOR Manufactured from top Квалитетни компоненти, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување - производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел. База2004-2005 потрага (подмодел : S, SE, SL) Број на размени во делот : ALS359, 0844613.

Карактеристики

Производи во категоријата

4B канистер за пареа
  • Ново
Оценка на клиентот:

4B канистер за пареа

WVE Vapor Canister изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство Ние произведува�

DEN 0.67
Оригинален заптивка на вентилот EGR
  • Ново
Оценка на клиентот:

Оригинален заптивка на вентилот EGR

Оригинален заптивка на вентилот EGR Вентилак Оригиналниот заптивка на вентилот EGR е компонента за замена

DEN 3008.00
Сензор за брзина на тркалото од 5S ABS
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сензор за брзина на тркалото од 5S ABS

Сензорот за брзина на тркалото WVE ABS изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и зана�

DEN 2.00