• Ново
Поддршка за замена RA Lift компатибилен со 2009- Audi A 2010- A 4Cyl 2.0L левиот возач продаден индивидуално

Поддршка за замена RA Lift компатибилен со 2009- Audi A 2010- A 4Cyl 2.0L левиот возач продаден индивидуално

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Специфит на производи : Директен тип на фитмент : Директна замена Продадена : Продадена индивидуално тип : Стил на монтирање на капакот : Стил на приклучок на топката горен стил на монтирање : Гас на приклучокот за топка Наполнет : Дадема должина : 30 in. Компресирана должина : 15,89 ин. : 8 T0823359 INTERCHANGE Број на дел : SG101032,8 T0823359 Warranty : 1-годишна неограничена милест гарантман Производство од врвни квалитетни компоненти, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашата обнова, поправка и потреби за одржување-ОЕ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари факторски дел .Compatible with the following vehicles : Position : Left Audi2009-2014 A4 Base Sedan2015 A4 Prestige Sedan2015-2016 A4 (submodel : Komfort, Premium, Premium Plus) Sedan2009-2012 A4 Quattro Avant Wagon2009-2014 A4 Quattro Base Sedan2009 A4 Quattro Cabriolet Convertible2015 A4 Quattro Prestige Sedan2016 A4 Quattro Progressiv Sedan2013, 2015-2016 A4 Quattro (submodel : Premium, Premium Plus) Sedan2015-2016 A4 Quattro (submodel : Komfort, Technik) Sedan2010-2014 A5 Cabriolet Convertible2008-2013 A5 Quattro Base Coupe2010-2015 A5 Quattro Cabriolet Convertible2016 -2017 A5 Quattro Kontion Convertible2016-2017 A5 Quattro kontion COUPE2015-2016 A5 Quattro Premium Convertible2015-2016 A5 Quattro Premium COUPE2015-2016 A5 Quattro Premium Premium2016 A5 Quattro Prlsium20 Quattro Prestige Coupe2016-2017 A5 Quattro Progressiv Convertible2016-2017 A5 Quattro Progressiv Coupe2017 A5 Quattro Sport Convertible2017 A5 Quattro Sport Coupe2016-2017 A5 Quattro Technik Convertible2016-2017 A5 Quattro Technik Coupe2013-2015 Allroad Prestige Wagon2013-2016 Allroad (submodel : Premium, Premium Plus) Wagon Replaces OE number : 8 T0823359 . Број на размена на дел : SG101032,8 T0823359. FITS Изберете : 2013.2015 Audi A4 Premium Plus 2012 Audi A4 Quattro 2009,2014 Audi A4 Престиж 2010-2011 Audi A4 Premium 2010,2012-2013 Audi A5 Premium 2011,2015 Audi A5 A5 A5 Premium Plus S-Line 2012-2013,2016 Audi S4 Premium Plus 2010,2013 Audi S5 Prestige 2011,2014-2015 Audi S4 Premium 2013-2016 Audi A4 Allroad Presum Plus 2008-2009 Audi A5 Quattro 2012,2014 Audi S5 Premium 2011 , 2015-2016 Audi S5 Premium Plus 2010 Audi S4 Prestige 2017 Audi A5 Sport 2008-2009 Audi S5 Quattro 2013-2015 Audi RS5 2017 Audi S5 и повеќе-Додадете го вашето возило на нашиот фит-додаток за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Заптивка за напојување со PT
  • Ново
Оценка на клиентот:

Заптивка за напојување со PT

Заптивката на тркалото за напојување на возот изгради репутација во автомобилската индустрија за квал�

DEN 207.84
Гаранција за гаранција
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гаранција за гаранција

TRW Strut Mount TRW го поставува стандардот во рамките на задниот дел, со тестови што ги надминуваат обичните за

DEN 1.00
Оригинален регулатор на прозорецот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Оригинален регулатор на прозорецот

Оригинален регулатор на прозорецот за напојување без електричен мотор Оригиналниот регулатор на прозо

DEN 764.16