• Ново
Сензор за брзина на тркалото од 5S ABS

Сензор за брзина на тркалото од 5S ABS

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Сензорот за брзина на тркалото WVE ABS изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме сензор за брзина на тркалото ABS за буквално секој автомобил на патот денес. Сензорот за брзина на тркалото WVE ABS е достапен за употреба на и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. WVE 5 S15544 Сензор за брзина на тркалото ABS.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гаранција за гаранција
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гаранција за гаранција

TRW Strut Mount TRW го поставува стандардот во рамките на задниот дел, со тестови што ги надминуваат обичните за

DEN 1.00
1R реле за светло на опашката
  • Ново
Оценка на клиентот:

1R реле за светло на опашката

WVE е водечки извор на напредни компоненти на електроника на возила за апликации за замена во апликациит�

DEN 887.68
4B канистер за пареа
  • Ново
Оценка на клиентот:

4B канистер за пареа

WVE Vapor Canister изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство Ние произведува�

DEN 0.67
Заптивка за напојување со PT
  • Ново
Оценка на клиентот:

Заптивка за напојување со PT

Заптивката на тркалото за напојување на возот изгради репутација во автомобилската индустрија за квал�

DEN 207.84