• Ново
Гаранција за гаранција

Гаранција за гаранција

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

TRW Strut Mount TRW го поставува стандардот во рамките на задниот дел, со тестови што ги надминуваат обичните за да се обезбеди секој дел од шасијата што го произведуваме ги исполнува строгите стандарди за квалитет на производителот на возилото, во согласност со спецификацијата на оригиналната опрема. За да се осигураме дека нашите делови можат да одат на растојание, TRW ги користи на тестовите на патот и најнапредните машини за тестирање достапни, како во нашата оригинална опрема, така и со задните капацитети, како и со независни лаборатории за тестирање. Значи, можете да бидете сигурни дека деловите TRW се тестираат за вашата безбедност. Монтажата TRW Strut е квалитет на OE и се произведува со употреба на само со највисок квалитет на материјали и е дизајниран да го намали бучавата и вибрациите на патот. Карактеристики и придобивки : ОЕ-еквивалентната и директно вклопување апликација ги намалува пискавите, ритлите и вртливата бучава за механизмот за управување, обезбедувајќи непречен одговор на воланот отпорен на нафта и други загадувачи ги исполнува или ги надминува спецификациите на OEM TRW 3/36 гаранција за гаранција за монтирање на гаранција.

Карактеристики

Производи во категоријата

Contitech Multi-Rib Serpentine Belt Drive Belt
  • Ново
Оценка на клиентот:

Contitech Multi-Rib Serpentine Belt Drive Belt

Tcontitech Мулти ребра (серпентина) појас Tcontitech Serpentine Belts доаѓаат во широк спектар на големини и се дизајнира�

DEN 0.67