• Ново
Резервоар за миење садови за замена, компатибилен со 2012- Нисан Верса со пумпа

Резервоар за миење садови за замена, компатибилен со 2012- Нисан Верса со пумпа

Buyers rating:
DEN 810.40

Износ

Специфично за производ Специфирање на типот : Директна замена Продадена Продажба : Продадена индивидуално цевка тип на тело : седантип : со пумпи : со capreplaces OE број : 2891033af1areplaces Parts Link Број на линк : NI1288148 INTERCHANGE DEST : 2891033 AF1 A, NI1281448 WARRANTY : Најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување-производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел. : 1,6 s, 1,6 SV) 2019 Верса (подмодел : S, S Plus, SV) го заменува бројот на OE : 289103af1a. Заменува број на делови : NI1288148. Број на размена на дел : 289103 AF1 A, NI1288148. FITS Изберете : 2013-2018 Nissan Versa S/S Plus/SV/SL 2019 Nissan Versa S/S Plus/SV 2012 Nissan Versa S/SV/SL и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Цилиндар на робови на спојката
  • Ново
Оценка на клиентот:

Цилиндар на робови на спојката

Перфектен спојката на спојката Славениот цилиндер изгради репутација во автомобилската индустрија за

DEN 1.67