• Ново
Заптивка за напојување со PT

Заптивка за напојување со PT

Buyers rating:
DEN 207.84

Износ

Заптивката на тркалото за напојување на возот изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме заптивка на тркалото за буквално секој автомобил на патот денес. Заптивката на тркалата за напојување на возот се достапни за употреба на и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. POWER PT5686 заптивка на тркалото.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бекарнли 101- топка зглоб
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бекарнли 101- топка зглоб

Делови на Бек / Арнли ги исполнуваат Странските таблички на Име на ОЕ за форма, вклопување и функција Наш

DEN 4753.44