• Ново
Виктор 71-13525- Се вклопува Изберете: 1978- Chevrolet C10, 1977- Понтијак Firebird

Виктор 71-13525- Се вклопува Изберете: 1978- Chevrolet C10, 1977- Понтијак Firebird

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Со дихтунзи на Виктор Рајнц, можете да бидете сигурни дека добивате решенија за запечатување кои даваат технологија и инженерство за квалитетна дихтунзи. Тоа е затоа што Виктор Рајнц е оригинален снабдувач на опрема и доверлив избор на производители низ целиот свет, нудејќи широко покритие за странски и домашни автомобили и камиони. Во комплетите за заптивки на Виктор Рајнц, ја добивате вистинската комбинација на компоненти потребни за брзи, долготрајни поправки. Victor 71-13525-00 Fits Select : 1978-1981 CHEVROLET C10 1977-1979 PONTIAC FIREBIRD 1980-1990 CHEVROLET CAPRICE 1977,1981-1987 BUICK REGAL 1980 CHEVROLET BLAZER 1972-1974,1977,1979-1980 AMERICAN MOTORS JEEP 1967-1988 OLDSMOBILE CUTLASS SUPREME 1982-1984 CHEVROLET MONTE CARLO 1971-1978,1980-1981 JEEP JEEP 1983-1984 CHEVROLET EL CAMINO 1979-1984 CADILLAC DEVILLE 1978-1981 GMC C1500 1966-1977,1980 OLDSMOBILE CUTLASS 1966-1967,1969-1985 OLDSMOBILE DELTA 88 1977-1990 BUICK LESABRE 1979-1985 CADILLAC ELDORADO 1978 CHEVROLET C30 1987-1990 CADILLAC BROUGHAM 1977,1981-1984 PONTIAC GRAND PRIX 1980-1985 CHEVROLET IMPALA 1966-1984 OLDSMOBILE 98 1979-1986 CADLILAC FLEETEM 1982-1983 -1980, 1982-1984 Pontiac Bonneville 1977-1979.1981-1989 Buick Electra и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Оригинален регулатор на прозорецот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Оригинален регулатор на прозорецот

Оригинален регулатор на прозорецот за напојување без електричен мотор Оригиналниот регулатор на прозо

DEN 764.16