• Ново
Единствени договори за вентил за автомобили Вентила за вметнување на пумпа за инфлатор на пумпата за инфлатор

Единствени договори за вентил за автомобили Вентила за вметнување на пумпа за инфлатор на пумпата за инфлатор

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Продолжувањето на вентилот за гумени гуми е состојба нова и никогаш не е користена. Изработено е од метал и гума, издржлив и долг животен век. Неговата посебна боја обезбедува моден изглед кој е добар за вашата употреба. Овој производ е лесен за инсталирање со дизајн на конец, така што можете лесно да го зашрафете. Може да ви заштеди време во одреден степен. Ова продолжување на вентилот со тркала со тркала може да го прошири вашиот вентил за гуми за различна намена. Продолжувањето на гумениот вентил е флексибилно и може лесно да пристапи до вентилот за гуми и на внатрешните и на надворешните склопови на близнаци. Ова е универзален производ што одговара за повеќето гуми на автомобили. Белешка : Ве молиме, дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. Мониторите не се калибрирани исто, бојата на артиклите прикажана на фотографии може да се прикаже малку поразлична од реалниот предмет. Ве молиме, земете го вистинскиот како стандард. Единствени поволни цени 10см автомобили Вентила за гума на гума на воздухот, чик, инфлаторска пумпа за продолжување на цревата за адаптер за адаптер : гума; метал; крпа. Боја : црн; златен тон; сребрен тон. Надворешен дијаметар на гуми Чак : 15,5мм / 0,61 ". Дијаметар на низата : M8 X0.8. Должина на цревото : 10см / 3,94". Големина : 13.7x5.7x1.9cm / 5.39 "x2.24" x0.75 "(l*w*h).

Карактеристики

Производи во категоријата

1R реле за светло на опашката
  • Ново
Оценка на клиентот:

1R реле за светло на опашката

WVE е водечки извор на напредни компоненти на електроника на возила за апликации за замена во апликациит�

DEN 887.68