• Ново
Резервоар за ладење на течноста за замена за замена компатибилен со 2004- Chevrolet Aveo 2006- AVEO5

Резервоар за ладење на течноста за замена за замена компатибилен со 2004- Chevrolet Aveo 2006- AVEO5

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

PRODUCT SPECIFICSFitment Type : Direct Replacement Quantity Sold : Sold individually Notes : With cap Replaces OE Number : 96817343-PFMReplaces Partslink Number : GM3014131 Interchange Part Number : 96817343-PFM,GM3014131 Warranty : 1-year unlimited-mileage warranty Manufactured from top quality components, this is your best option and Ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување-производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел. -Door, hatchback2004-2006 Aveo LS 4-врата, SEDAN2005-2006 AVEO LT 4-врата, хечбек2005-2006 AVEO LT 4-DOOR, SEDAN2005-2006 AVEO Special Value 4-Door, Hatchback2005-2006 Aveo Special Value 4-Do, 4-DOR, SEDAN2006-2008 AVEO5 LS 4-врата, хечбек2006, 2008 AVEO5 LT 4-врата, хечбек2007-2008 AVEO5 Специјална вредност 4-врата, хечбек го заменува OE Бројот : 96817343-PFM. Заменува број на делови : GM3014131. Број на размена на дел : 96817343-PFM, GM3014131.

Карактеристики

Производи во категоријата

1R реле за светло на опашката
  • Ново
Оценка на клиентот:

1R реле за светло на опашката

WVE е водечки извор на напредни компоненти на електроника на возила за апликации за замена во апликациит�

DEN 887.68