• Ново
Поддршка за лифт за замена на репликата компатибилна со 1997 година- Buick Century Regal 6Cyl 3.1L 3.8L левиот возач или десниот патник продаден индивидуално

Поддршка за лифт за замена на репликата компатибилна со 1997 година- Buick Century Regal 6Cyl 3.1L 3.8L левиот возач или десниот

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Специфит на производи : Директен тип на фитмамент : Директен замена Продадена : Продадена индивидуално Type : Стебло за монтирање на трупот : Стил на приклучок за топка : Гас на приклучок за топка Наполнет : Дадема должина : 12,72 ин. Компресирана должина : 8,62 внатре. Број : 10401062 INTERCHANGE Дел Број : SG430014,4519,1040101062 Warranty : 1-годишна неограничена милест гарантирана од врвни квалитетни компоненти, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашата обнова, поправка и потреби за одржување-ОЕ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или Стариот фабрички дел.compabtiation со следниве возила : Позиција : Лево или десно од 99 век (подмодел : обичај, ограничен) 98 Регал 25-годишнината издание97-99 Регал (подмодел : ГС, ЛС) го заменува бројот на ОЕ : 1040101062. Број на делот за делот : SG430014,4519,10401062. Fits Select : 1997-1999 Buick Century Custom 1999 Buick Regal LS/LSE 1997-1998 Buick Regal LS и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бекарнли 101- топка зглоб
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бекарнли 101- топка зглоб

Делови на Бек / Арнли ги исполнуваат Странските таблички на Име на ОЕ за форма, вклопување и функција Наш

DEN 4753.44
Поддршка за лифт за лифт на таф
  • Ново
Оценка на клиентот:

Поддршка за лифт за лифт на таф

Поддршката за поддршка на лифтот за поддршка на Tuff изгради репутација во автомобилската индустрија за �

DEN 1.33