• Ново
Trim Trim компатибилен со 2012- BMW 320i 2013- XDrive Front, левиот возач Chrome

Trim Trim компатибилен со 2012- BMW 320i 2013- XDrive Front, левиот возач Chrome

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуалноColor/Finish : Chrome Inter Change Дел Број : 51117279697, BM1038125 Replaces OE Број : 511172796977 Replaces Partslince Parts Link Buesth : BM1038125 Warranty : 1-годишна неограничена матка за гаранција за важни производи за важни производи, ова е вашата најдобра опција Број на линк : БМ10381125 WARRINTY : 1-годишна неограничена матка за гаранција за важни производи за ваша најдобра опција и ваша ваша најдобра опција и ваша ваша најдобра опција и нуклеарно ниво и ваша ваша најдобра опција и ваша ваша најдобра опција Број на линк со највисоко ниво и на вашата најдобра опција Број на линк : БМ1038125 Поправка, и потреби за одржување-ОЕ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел.compabtiation со следниве возила : Позиција : Предна, лево, лево-лево, 2012-2015 320i база за модели без M Sport Line или (M Sport Packag Модели без M Sport Line или (M Sport Package) 2014-2015 328 D база за модели без M Sport Line или (M Sport Package) 2014-2015 328 D XDrive Base за модели без M Sport Line или (M Sport пакет) 2012-2013 328 I База со 4 врати, седан, за модели без M Sport Line или (M Sport Package) 2014-2015 328i База за модели без M Sport Line или (M Sport Packag Sport Line или (M Sport Package) 2014-2015 328i x Drive Base за модели без M Sport Line или (M Sport Package) 2012-2013 335i база со 4 врати, седан, за модели без M Sport Line или (M Sport Package) 2014 -2015 335i База за модели без M Sport Line или (M Sport Package) 2013 335i x Drive Base 4-Door, Sedan, за модели без M Sport Line или (M Sport Packag или (M Sport Package) 2013-2015 Active Hybrid 3 база за модели без M Sport Line или (M Sport Package) го заменува OE број : 51117279697. Заменува Parts Link Број : BM1038125. Број на размена на дел : 51117279697, BM1038125.

Карактеристики

Производи во категоријата

Цилиндар на робови на спојката
  • Ново
Оценка на клиентот:

Цилиндар на робови на спојката

Перфектен спојката на спојката Славениот цилиндер изгради репутација во автомобилската индустрија за

DEN 1.67
Заптивка за напојување со PT
  • Ново
Оценка на клиентот:

Заптивка за напојување со PT

Заптивката на тркалото за напојување на возот изгради репутација во автомобилската индустрија за квал�

DEN 207.84