• Ново
Регулатор на прозорецот за 2009 година- Форд Ф- Фронт, лев возач на моќност со мотор

Регулатор на прозорецот за 2009 година- Форд Ф- Фронт, лев возач на моќност со мотор

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

PRODUCT SPECIFICSType : Power Features : With Motor Custom Bundle : No Fit : Direct Fit Fitment Type : Direct Replacement OE Number : 9 L3 Z1523201 CParts Link Number : FO1350168 Interchange Part Number : 9 L3 Z1523201 C, FO1350168 Warranty : 1-year unlimited-mileage warranty Manufactured from top quality components, this is your best option and inexpensive Замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување-ОЕ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел.compabtiation со следниве возила : Позиција : Фронт, Левфорд2009-2010 F-150 OE Број : 9 L3 Z1523201 C. Број на делови : FO1350168. Број на размена на дел : 9 L3 Z1523201 C, FO1350168.

Карактеристики

Производи во категоријата

Цилиндар на робови на спојката
  • Ново
Оценка на клиентот:

Цилиндар на робови на спојката

Перфектен спојката на спојката Славениот цилиндер изгради репутација во автомобилската индустрија за

DEN 1.67