• Ново
Регулатор на прозорецот за напојување Altus Altus за - Хонда Цивил Фронт лево

Регулатор на прозорецот за напојување Altus Altus за - Хонда Цивил Фронт лево

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Регулаторот на прозорецот Altus Automotive Power за 1992 - 1995 година Honda Civic Front лево (без мотор за лифт на прозорецот) Регулаторите и моторите на Altus Altus Altus Altus се произведуваат со врвни делови за квалитет и подобрена ОЕ дизајн за подобрување на доверливоста и издржливоста. Одликувајќи се со OE Plug & Play Wiring Harness (не е потребно спојување). Премиум кабелската обвивка ја елиминира компресијата на кабелот (без стискање). Технологијата за само-подмачкување обезбедува потивка операција и го намалува триењето и абразијата за да го продолжи животот на моторот. Краевите на кабелот со челик, се спротивставуваат на влечењето на влечење. Анти-пинч мотор (каде првично дизајниран од ОЕМ) го намалува ризикот за патниците. Ограничена гаранција за живот . предно лево. Референци 72251 SR4 J01, 740-763. Се вклопува во избор : 1992-1995 Хонда Цивил и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Оригинален регулатор на прозорецот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Оригинален регулатор на прозорецот

Оригинален регулатор на прозорецот за напојување без електричен мотор Оригиналниот регулатор на прозо

DEN 764.16
Оригинален заптивка на вентилот EGR
  • Ново
Оценка на клиентот:

Оригинален заптивка на вентилот EGR

Оригинален заптивка на вентилот EGR Вентилак Оригиналниот заптивка на вентилот EGR е компонента за замена

DEN 3008.00
Поддршка за лифт за лифт на таф
  • Ново
Оценка на клиентот:

Поддршка за лифт за лифт на таф

Поддршката за поддршка на лифтот за поддршка на Tuff изгради репутација во автомобилската индустрија за �

DEN 1.33