• Ново
Поддршка за лифт за замена на репликата компатибилна со 2005- dodge magnum 6cyl 8cyl 3.5L 2.7L 5,7L 6,1L лев возач или десен патник продаден поединечно

Поддршка за лифт за замена на репликата компатибилна со 2005- dodge magnum 6cyl 8cyl 3.5L 2.7L 5,7L 6,1L лев возач или десен

Buyers rating:
DEN 1183.68

Износ

Специфит на производи : Директен тип на фитмент : Директна замена Продадена : Продадена индивидуално Type : Tail Gate Lower Mount Style : Ball Socket Горна монтажа Стил : Гас на приклучокот за топка Наполнет : Даквенден должина : 17.02 in. Компресирана должина : 12.21 in. : 6103.901635, SG314046 Warranty : 1-годишна неограничена миризба гарантирана од компоненти со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување-ОЕ за замена на производи за вашиот оштетен или стари фабрички дел. Со следниве возила : Позиција : Лево или десно одни : 4-врата, Wagondodge2006-2008 Magnum SRT82005 Magnum SXt Special Edition2005-2008 Magnum (подмодел : R/T, SE, SXT) Вметнување на дел : 6103,901635, SG314046 2005 Dodge Magnum R/T 2006-2007 Dodge Magnum SXT 2008 Dodge Magnum и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата