• Ново
Собрание на регулаторот на прозорецот Altus Automotive Power For - Toyota Corolla F FWD Предниот лев

Собрание на регулаторот на прозорецот Altus Automotive Power For - Toyota Corolla F FWD Предниот лев

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Собрание на регулаторот на прозорецот Altus Automotive Power за 1988 - 1992 година Toyota Corolla/FX FWD FRONE LEB (регулатор на прозорецот со мотор за лифт на прозорецот) Регулаторите и моторите на прозорецот Altus се произведуваат со врвни делови за квалитет и засилен дизајн на OE за подобрување на доверливоста и издржливоста. Одликувајќи се со OE Plug & Play Wiring Harness (не е потребно спојување). Премиум кабелската обвивка ја елиминира компресијата на кабелот (без стискање). Технологијата за само-подмачкување обезбедува потивка операција и го намалува триењето и абразијата за да го продолжи животот на моторот. Краевите на кабелот со челик, се спротивставуваат на влечењето на влечење. Анти-пинч мотор (каде првично дизајниран од ОЕМ) го намалува ризикот за патниците. Ограничена гаранција за живот . Референци : 6980212100, 741-786.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бекарнли 101- топка зглоб
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бекарнли 101- топка зглоб

Делови на Бек / Арнли ги исполнуваат Странските таблички на Име на ОЕ за форма, вклопување и функција Наш

DEN 4753.44
Собрание на вретено на MaxPower за 36
  • Ново
Оценка на клиентот:

Собрание на вретено на MaxPower за 36

330250 на Max Power вклучува (1) склоп на вретено за 36 ", 38 " или 42 "Poulan, Husqvarna или Craftsman Mower и работи со лопати со дупк�

DEN 374.40