• Ново
Замената k Собрание на вентилаторот за ладење компатибилен со радијаторот за 2003 година- Киа Соренто

Замената k Собрание на вентилаторот за ладење компатибилен со радијаторот за 2003 година- Киа Соренто

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Специфично за производ Специфирање на типот : Директна замена Продадена Продадена : Продадена индивидуално тип : радијатор Fandesign : Двојни фаноти : Сечило на вентилаторот, мотор и Shroud Replaces OE Број : 253803 E600 REPLACES PARTSLINCLES : KI3115108 INTERCHANGE Дел Број : 620729,253803 E600 гарантирано производство од врвот Квалитетни компоненти, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување - производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел.compabtital со следниве возила : Kia2003-2006 Sorento (подмодел : Ex, LX) Го заменува бројот на ОЕ : 253803 E600. Заменува број на делови : KI3115108. Број на размена на дел : 620729,253803 E600, KI3115108. Одговара Изберете : 2003-2006 KIA SORENTO EX/LX и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фиксен додаток за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бекарнли 101- топка зглоб
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бекарнли 101- топка зглоб

Делови на Бек / Арнли ги исполнуваат Странските таблички на Име на ОЕ за форма, вклопување и функција Наш

DEN 4753.44