• Ново
JewelersClub 2. Carat T.G.W. Руби и бел дијамант акцент Стерлинг сребрен сет за накит од 3 парчиња

JewelersClub 2. Carat T.G.W. Руби и бел дијамант акцент Стерлинг сребрен сет за накит од 3 парчиња

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Додека секогаш има отворена покана да се украсите во пенлив накит, изборот на парчиња што раскажуваат приказна е дополнителен бонус. Затоа ќе ги сакате оригиналните скапоцени камења и дијамантски прстен, ѓердан или обетки во оваа колекција. Секоја од овие опции во стилот нуди можност да ја покажете вашата личност. Одете на впечатливи обетки за да ја одразувате вашата смела страна или да изберете ѓердан за приврзок за суптилен стил. Изберете го вашето омилено парче (или парчиња) и спарете ги овие пенливи lубовници со вашите секојдневни омилени или додајте ги во нежен вечерен ансамбл за прекрасен додаток што е уникатно вас! 0,925 Стерлинг Сребрен 3-парчен сет. Се карактеризира со овална форма оригинална рубин. Бела дијамант 1/20 карат вкупна тежина. Вклучува пар обетки-прстен и приврзоци со ланец од 18 "l. Прстен достапен во големини 6-7-8.

Карактеристики

Производи во категоријата

Жените Име Англиски Приврзок Синџир Писмо Модни Ѓердани Подарок Накит Ѓердани Приврзоци Денот На Вљубените Ѓердани Три Прстен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жените Име Англиски Приврзок Синџир Писмо Модни Ѓердани Подарок Накит Ѓердани Приврзоци Денот На Вљубените Ѓердани Три Прстен

Прилики За Подароци : рекламирање И деловни подароци, одмор, затоплување на куќата, роденден, Патување1pc

DEN 91.84