• Ново
Моден Прстен ПИЛА Прекрасен Црн Прстен Од Легура На Бакар Инкрустиран Со Квадратни Циркони Во Различни Бои Одлични Подароци За Помалку

Моден Прстен ПИЛА Прекрасен Црн Прстен Од Легура На Бакар Инкрустиран Со Квадратни Циркони Во Различни Бои Одлични Подароци

Buyers rating:
DEN 239.84

Износ

Дами Модерен Црн Прстен Од Легура На Бакар Со Циркон Инкрустиран Во Осум Боикарактеристика : големина На Прстен : имаме големина 6 7 8 9 10 Тежина : околу 7 грама метод На Пакување : опп Торба Потсетник За Пакување : големината на производот се мери рачно, ќе има грешки. Во зависност од типот на мониторот, боите можеби не се точни при снимање.Продажна точка : Ова е антиалергиски, издржлив, уникатен и исклучителен моден прстен за накит, погоден за жени или девојки. Се чувствува одлично и може удобно да се носи на коктел забави, шопинг, работа, училиште или секоја пригода. Цената е разумна и изработката е извонредна. Овој прстен е одличен избор За секојдневно носење Донесете го за да бидете поелегантни и шармантни. Сите детали за дизајнот поминуваат низ целиот прстен. Ова ќе биде добар подарок. Подароци за жени, девојки, сопруги, ќерки, пријатели, девојки, најдобри пријатели итн. Многу погоден за роденден, годишнина, Божиќ, дипломирање, Денот на Мајката, Денот на Вљубените, подароци За Денот на Благодарноста итн. или да ве потсетам да обрнете внимание на вас!Вклучуваат : 1 прстен. Идеални Подароци за мајка, девојка пријател, ќерка и себе си во посебни денови. Уникатни Совршени Идеи За Подароци За Секоја Посебна Дама, Мајка, Девојка, Најдобра Пријателка, Сопруга, Ќерка, Сестра. Добро За Секоја Пригода. Ние Нудиме Многу Модерни Избори Кои Нудат Добри Ефтини Избори Со Скап Изглед. СЕКОЈА ПРИГОДА-Одличен Подарок За Секоја Пригода, Роденден, Божиќ, Ден на Вљубените, Дипломирање, Полнолетство Или Само Затоа Штосакаш да Кажеш Дека те Сакам. Прстени;Прстени За Жени;Женски Прстени;Женски Прстени;Прстен За Жени;Женски Прстени;Женски Прстени;Златни Прстени;Прстен Жени;Женски Прстен;Прстен Сет;Прстен;Прстен;Прстен;Сребрени Прстени;Евтини Прстени;Дебел И Тенок Прстен;Машки Прстени;Гроздобер Прстени;Прстени Во Собата;Златен Прстен Сет;Женски Прстени;Прстен За Жени;Женски Прстен;Прстени За Жена;Редење Прстени;Прстени За Жени;злато; Сребро; Накит;. Симпатични Прстени;Прстени За Мажи;Прилагодлив Прстен;Евтини Прстени За Жени;Прилагодливи Прстени;Златни Прстени За Жени;Сребрени Прстени За Жени;Прстен Накит;Сребрени Прстени;Љубовен Прстен;Редење Прстени За Жени;Тенки Прстени За Жени;Прстени Сетови;Прстени Пакет;Позлатени Прстени;Прстен Пакет;Прстени Прстени;Редење Прстени;Модни Прстени;Пакет На Прстени; Свадба;. Зделки За Ран Пристап. Одлични Подароци За Помалку. На Дозвола.

Карактеристики

Производи во категоријата

14к Бивер Шарм
  • Ново
Оценка на клиентот:

14к Бивер Шарм

14К БИВЕР ШАРМ НАКИТ ЗА ЖЕНИ ПОДАРОЦИ ЗА НЕЈЗИНИОТ ОГРАНИЧЕН ИНВЕНТАР, НАРАЧАЈТЕ СЕГА!! пред се да исчезн�

DEN 3359.84
Титаниум Полиран 8,5 во Нараквица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Титаниум Полиран 8,5 во Нараквица

Карактеристики додава чувство на шарм на вашата омилена колекцијаовој елегантен и едноставен додаток �

DEN 214.40
Анавија среќен 50-ти роденденски подароци од не'рѓосувачки челик моден ѓердан роденденска картичка накит подарок за неа, роденденски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Анавија среќен 50-ти роденденски подароци од не'рѓосувачки челик моден ѓердан роденденска картичка накит подарок за неа, роденденски

Shappy Happy 50 ти роденденски ѓердан картичка и подарок за накит Овој нежен роденденски ѓердан има бесконече�

DEN 959.20