• Ново
Нерѓосувачки Челик Полиран И Текстура Црна Ip-позлатени Бенд Големина: 8; За Возрасни и Тинејџери; За Жени И Мажи

Нерѓосувачки Челик Полиран И Текстура Црна Ip-позлатени Бенд Големина: 8; За Возрасни и Тинејџери; За Жени И Мажи

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Полиран И Текстуриран Црн Ip-обложен Бенд од Нерѓосувачки Челик е еден од најпродаваните артикли за Возрасни и Тинејџери и ќе изгледа убаво со секоја облека. ПРЕКРАСНО ПАКУВАЊЕ ЗА ПОДАРОЦИ : Секој Предмет е внимателно завиткан рачно во прекрасна кутија за подароци што го прави идеален подарок за Семејството (Брачен Другар; Мајка; Мајка; Тато; Татко; Сестра; Ќерка; Син; Баба; итн.) И Пријатели за секоја пригода; Годишнина; Свадби; Родендени; Денот На Вљубените; денот На Мајките; денот на Татковците и секојдневниот!НАЈСОВРЕМЕНА ТЕХНОЛОГИЈА : ние користиме најсовремена технологија поврзана со безвременско искуство и традиционални техники за рачна завршна обработка за да создадеме најдобар Накит!ПРОИЗВОДИ СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Кај Скајџелерс се опседнуваме со Квалитетот и Занаетчиството! Ние сме доверлив златар во индустријата повеќе од една деценија со илјадници задоволни клиенти! Горди сме што ви нудиме најквалитетен накит со најниска цена!100% ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ ЗА ЗАДОВОЛСТВО : Сите наши производи се поддржани со 30-дневна политика за Враќање без Проблеми! Купувајте со доверба кога купувате Со Накит. СПЕЦИФИКАЦИИ НА ПРОИЗВОДОТ : Тежина : ~9.22 грама Финиш : Полиран Позлата : Ип-Позлатен Материјал : Примарно : Нерѓосувачки Челик Одговара : Стандардна Големина : Нотем Тежина У/М : Гмпроизвод Тип : Накит Тип На Накит : Прстени Продадени По Единица : Секој Пол : Унисекс Материјал : Примарна - Боја : Белење Тип : Свадба Бендови Боја : ЦРНОПОЛИРАНЕТЕКСТУРАЦИЈАН Нерѓосувачки Челик Црно-Позлатен За НАС : Кај Накитувачите На Скај Се Гордееме Што Ви Нудиме Најквалитетен Накит Со Најниска Цена! Сите наши предмети ИМААТ БЕСПЛАТНА испорака и се поддржани од нашата гаранција за враќање на парите од 30 дена! Купувајте со нас и добијте : Брза И Бесплатна Испорака Најквалитетен Накит Најниски Цени30 Дена Гаранција За Враќање На Парите Бесплатна Кутија За Подароци Спецификации : Финиш : Полиран; Позлата : Ип-Обложена; Материјал : Примарен : Нерѓосувачки Челик; Вклопување На Прстен : Стандард; Голем : Не; Тежина На Предметот У/М : гм; Тип На Производ : Накит; Тип На Накит : Прстени; Продаден По Единица : Секој; Пол : Унисекс; Материјал : Примарна Боја : бело; тип на прстен : Свадбени Ленти; Боја На Позлата : Црна. Атрибути : Полиран; Текстура; Нерѓосувачки Челик; ip црно-позлатени. Брз И Бесплатен превозот.

Карактеристики

Производи во категоријата

Моден Прстен ПИЛА Прекрасен Црн Прстен Од Легура На Бакар Инкрустиран Со Квадратни Циркони Во Различни Бои Одлични Подароци
  • Ново
Оценка на клиентот:

Моден Прстен ПИЛА Прекрасен Црн Прстен Од Легура На Бакар Инкрустиран Со Квадратни Циркони Во Различни Бои Одлични Подароци

Дами Модерен Црн Прстен Од Легура На Бакар Со Циркон Инкрустиран Во Осум Боикарактеристика : големина Н�

DEN 239.84