• Ново
ПАРК Жените Овошје Шема Прстен Женски Симпатична Транспарентна Смола Прст Прстен

ПАРК Жените Овошје Шема Прстен Женски Симпатична Транспарентна Смола Прст Прстен

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Опис : Усвојување дизајн на шема на овошје, женскиот прстен изгледа симпатично, шармантно и уникатно.Овошниот прстен е идеален подарок за пријатели, соученици, девојка, сестри, сопруга, љубовник итн.Изработен од висококвалитетен материјал од смола, прстенот е лесен, мазен, удобен, издржлив.Внатрешниот дијаметар на прстенот е 1,6 см, надворешниот дијаметар е 2,1 см.Слаткиот овошен прстен од смола е совршен за родендени, забави, годишнини, Денот на Вљубените, Божиќ и други прилики.Име на ставка : Рингматеријал : Смола : Женски Детали : Надворешен Дијаметар : 2,1 см/0,83 " (Прибл.). Внатрешен Дијаметар : 1,6 см/0,63 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Прстен Усвојувајќи дизајн на шема на овошје, женскиот прстен изгледа симпатично, шармантно и уникатно. Овошниот прстен е идеален подарок за пријатели, соученици, девојка, сестри, сопруга, љубовник итн. Изработен од висококвалитетен материјал од смола, прстенот е лесен, мазен, удобен, издржлив. Внатрешниот дијаметар на прстенот е 1,6 см, надворешниот дијаметар е 2,1 см. Слаткиот овошен прстен од смола е совршен за родендени, забави, годишнини, Денот на Вљубените, Божиќ и други прилики.

Карактеристики

Производи во категоријата

18к Бело Злато Делфин Приврзок
  • Ново
Оценка на клиентот:

18к Бело Злато Делфин Приврзок

Произведени исклучиво За Накитопсесија Ова е прекрасен приврзок за делфин од бело злато ОД 18к Овој прив

DEN 1.33