• Ново
Антички Бакар Нерѓосувачки Челик Прстен Со Епоксидна, Авион Големина 10

Антички Бакар Нерѓосувачки Челик Прстен Со Епоксидна, Авион Големина 10

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Ние нудиме широк спектар на женски и машки трендовски моден накит и додатоци, вклучувајќи прстени, обетки, ѓердани, нараквици, додатоци за коса, манжетни, клипови за пари и многу повеќе. Карактеристики антички Прстен Од Нерѓосувачки Челик Од Бакар Со Епоксид, Накитот помага во подобрувањето на природните спецификации за убавинафиниш : Ип Антички Бакарен Центар Боја На Камен : Џетцентар Тип На Камен : Епоксиматеријал : Нерѓосувачки Челик Големина : 10вежина : 0,03 фунти - ШКУ : ZX9 ALMD31705 IP Антички Бакар Нерѓосувачки Челик Прстен Со Епоксиден, авион - големина 10.

Карактеристики

Производи во категоријата

Моден Прстен ПИЛА Прекрасен Црн Прстен Од Легура На Бакар Инкрустиран Со Квадратни Циркони Во Различни Бои Одлични Подароци
  • Ново
Оценка на клиентот:

Моден Прстен ПИЛА Прекрасен Црн Прстен Од Легура На Бакар Инкрустиран Со Квадратни Циркони Во Различни Бои Одлични Подароци

Дами Модерен Црн Прстен Од Легура На Бакар Со Циркон Инкрустиран Во Осум Боикарактеристика : големина Н�

DEN 239.84
Готски Стил Три-парче Прстени Во Собата За Жени Мода Елегантен Тиркизна Циркон Свадба Свадба Партија Секси Прстен Накит Подарок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Готски Стил Три-парче Прстени Во Собата За Жени Мода Елегантен Тиркизна Циркон Свадба Свадба Партија Секси Прстен Накит Подарок

Материјал : Легура : onesize Color : Злато, Silver Notice : Креативен тиркизен дијамантски триделен женски прстен во н�

DEN 255.84
Бои Нерѓосувачки Челик Овална Со Дева Марија Приврзоци Голема Дупка Шарм Чудесен Медал Шарм Со Акрилик Имитација Бисер Монистра
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бои Нерѓосувачки Челик Овална Со Дева Марија Приврзоци Голема Дупка Шарм Чудесен Медал Шарм Со Акрилик Имитација Бисер Монистра

Уникатен Дизајн : Класичен овален со шарм од бисерни монистра од дева марија, одличен за изградба на пер�

DEN 525.76
Вендунид Три Пара Соѕвездие Зодијаци Слој Обетки Соѕвездие Исклучителна Буква Хороскопи Староанглиски Зодијаци Знак Накит Роденденски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Вендунид Три Пара Соѕвездие Зодијаци Слој Обетки Соѕвездие Исклучителна Буква Хороскопи Староанглиски Зодијаци Знак Накит Роденденски

Ако имате какви било прашања во врска со нашите обетки со соѕвездие, ве молиме контактирајте не и со зад�

DEN 409.44