• Ново
JewelersClub 1. Carat T.W. Црн и бел дијамант Стерлинг сребрен накит сет

JewelersClub 1. Carat T.W. Црн и бел дијамант Стерлинг сребрен накит сет

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Изборот на совршен подарок може да биде тешко. Сепак, една работа на која може да сметате е дека жените сакаат накит. Тие сакаат да го дадат тоа и сакаат да го примаат. Кога избирате совршено парче, навистина можете да го направите нејзиниот ден со прекрасен сет за појавување. Таа може да одлучи да ги носи парчињата заедно за да се чувствува навистина гламурозно додека присуствува на забави или да ги носи парчињата одделно за посуптилен изглед што ќе го облече својот омилен пар фармерки. Овој сет на 3 парчиња ќе ги оствари желбите на секоја жена. Деликатните парчиња ќе ја натераат да се чувствува уште поубаво отколку што е веќе. 1,00 CTW дијамант. Направено од 0,925 Стерлинг сребро. Вклучува појавување на цветни обетки, прстен и приврзок со 18 "ланец. Измабен на светла сјај. Притиснете го затворањето. Прстенот доаѓа во големини 6,7,8.

Карактеристики

Производи во категоријата

Диносаурус Прстени-Накит -
  • Ново
Оценка на клиентот:

Диносаурус Прстени-Накит -

Диномите Винилните прстени имаат поделени грбови за максимална удобност Одлично за роденденски забави

DEN 1.00
Готски Стил Три-парче Прстени Во Собата За Жени Мода Елегантен Тиркизна Циркон Свадба Свадба Партија Секси Прстен Накит Подарок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Готски Стил Три-парче Прстени Во Собата За Жени Мода Елегантен Тиркизна Циркон Свадба Свадба Партија Секси Прстен Накит Подарок

Материјал : Легура : onesize Color : Злато, Silver Notice : Креативен тиркизен дијамантски триделен женски прстен во н�

DEN 255.84