• Ново
Сет на накит со накит на накит, црна дијамант, сет за накит со сребро од 3 парчиња

Сет на накит со накит на накит, црна дијамант, сет за накит со сребро од 3 парчиња

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Со вашиот омилен мал црн фустан, коса закачена на место, и пумпи за пит-пети кои изгледаат совршено спарени со вашиот свежо обоен педикир, сè што ви треба е допир на искра. Ниту еден вечерен ансамбл не е комплетен без малку. Лизгајте едно (или сите) од овие фантастични парчиња накит за прскање на гламур со навестување на разиграност. Идеалните додатоци што ќе ги воздигнат повеќето на секоја облека. Однесувајте се кон себеси или на некој посебен на овие скапоцени парчиња денес! Акцент црн дијамант. Направено во родиум-позлатена 0,925 сребро. Вклучува обетки за појавување, прстен и приврзок со 18 "ланец. Измабен на светла сјај. Притиснете го затворањето. Прстен достапен во големини 6,7,8.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бои Нерѓосувачки Челик Овална Со Дева Марија Приврзоци Голема Дупка Шарм Чудесен Медал Шарм Со Акрилик Имитација Бисер Монистра
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бои Нерѓосувачки Челик Овална Со Дева Марија Приврзоци Голема Дупка Шарм Чудесен Медал Шарм Со Акрилик Имитација Бисер Монистра

Уникатен Дизајн : Класичен овален со шарм од бисерни монистра од дева марија, одличен за изградба на пер�

DEN 525.76
Моден Прстен ПИЛА Прекрасен Црн Прстен Од Легура На Бакар Инкрустиран Со Квадратни Циркони Во Различни Бои Одлични Подароци
  • Ново
Оценка на клиентот:

Моден Прстен ПИЛА Прекрасен Црн Прстен Од Легура На Бакар Инкрустиран Со Квадратни Циркони Во Различни Бои Одлични Подароци

Дами Модерен Црн Прстен Од Легура На Бакар Со Циркон Инкрустиран Во Осум Боикарактеристика : големина Н�

DEN 239.84
Готски Стил Три-парче Прстени Во Собата За Жени Мода Елегантен Тиркизна Циркон Свадба Свадба Партија Секси Прстен Накит Подарок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Готски Стил Три-парче Прстени Во Собата За Жени Мода Елегантен Тиркизна Циркон Свадба Свадба Партија Секси Прстен Накит Подарок

Материјал : Легура : onesize Color : Злато, Silver Notice : Креативен тиркизен дијамантски триделен женски прстен во н�

DEN 255.84
вендунид орнаменти Температурен Прстен Од Титаниум Челик Температура На Телото Паметна Температура Промена На Бојата Титаниум
  • Ново
Оценка на клиентот:

вендунид орнаменти Температурен Прстен Од Титаниум Челик Температура На Телото Паметна Температура Промена На Бојата Титаниум

Температурен Прстен Од Титаниум Челик Температура На Телото Паметна Температура Промена На Бојата Прс�

DEN 239.84
18к Бело Злато Делфин Приврзок
  • Ново
Оценка на клиентот:

18к Бело Злато Делфин Приврзок

Произведени исклучиво За Накитопсесија Ова е прекрасен приврзок за делфин од бело злато ОД 18к Овој прив

DEN 1.33