• Ново
Божиќни Обетки Женски Ушни Столпчиња Роденден Божиќ Свадба Подарок Дами Накит, Тип 13

Божиќни Обетки Женски Ушни Столпчиња Роденден Божиќ Свадба Подарок Дами Накит, Тип 13

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Опис : Обетките се лесни и лесни за употреба,пренослива големина, лесни за носење со торба или purse.It е толку погодно за облекување и полетување,божиќниот тип ве прави елегантни и привлечни.Најдете посебен подарок за саканата личност или убаво парче што го надополнува вашиот личен стил.Компактен за лесно носење и шармантен изглед,како подарок и за секоја пригода, дури и за секојдневно носење.Повод : Погоден За свадба, свршувачка, матурска забава, вечера, роденденска забава, секоја пригода кога сакате да бидете пошармантни.Спецификација : Материјал : легура.Големина : 1,5*1,4 см.Боја : прикажи како слики.Забелешка : може да има малку нарушувања на бојата поради различните резолуции на компјутерот.Може да има мала грешка поради различното мерење на раката.Вклучен пакет : 1 Пар * Обетки. Проучете Ја Безбедната Игла за Уво, Не Грижете се За Алергии, Удобна За Носење, Подолго време за Употреба. Изработени од еколошки и антиалергиски легирани материјали, што ве прави безбедно носење. 1,5*1,4 см точно за прободени уши, лесни и компактни за носење и полетување. Сите натпревар : Обетки оди со сите натпревар дизајн, лесно да се совпадне со вашата облека, што го прави вашиот носат повеќе брилијантен. Убав подарок за забави, денот на мајките, божиќ, денот на вљубените, роденденот итн.

Карактеристики

Производи во категоријата

Жените Име Англиски Приврзок Синџир Писмо Модни Ѓердани Подарок Накит Ѓердани Приврзоци Денот На Вљубените Ѓердани Три Прстен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жените Име Англиски Приврзок Синџир Писмо Модни Ѓердани Подарок Накит Ѓердани Приврзоци Денот На Вљубените Ѓердани Три Прстен

Прилики За Подароци : рекламирање И деловни подароци, одмор, затоплување на куќата, роденден, Патување1pc

DEN 91.84
Готски Стил Три-парче Прстени Во Собата За Жени Мода Елегантен Тиркизна Циркон Свадба Свадба Партија Секси Прстен Накит Подарок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Готски Стил Три-парче Прстени Во Собата За Жени Мода Елегантен Тиркизна Циркон Свадба Свадба Партија Секси Прстен Накит Подарок

Материјал : Легура : onesize Color : Злато, Silver Notice : Креативен тиркизен дијамантски триделен женски прстен во н�

DEN 255.84
Бои Нерѓосувачки Челик Овална Со Дева Марија Приврзоци Голема Дупка Шарм Чудесен Медал Шарм Со Акрилик Имитација Бисер Монистра
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бои Нерѓосувачки Челик Овална Со Дева Марија Приврзоци Голема Дупка Шарм Чудесен Медал Шарм Со Акрилик Имитација Бисер Монистра

Уникатен Дизајн : Класичен овален со шарм од бисерни монистра од дева марија, одличен за изградба на пер�

DEN 525.76
Диносаурус Прстени-Накит -
  • Ново
Оценка на клиентот:

Диносаурус Прстени-Накит -

Диномите Винилните прстени имаат поделени грбови за максимална удобност Одлично за роденденски забави

DEN 1.00