• Ново
Готски Стил Три-парче Прстени Во Собата За Жени Мода Елегантен Тиркизна Циркон Свадба Свадба Партија Секси Прстен Накит Подарок N7S6

Готски Стил Три-парче Прстени Во Собата За Жени Мода Елегантен Тиркизна Циркон Свадба Свадба Партија Секси Прстен Накит Подарок

Buyers rating:
DEN 255.84

Износ

Материјал : Легура : onesize Color : Злато, Silver Notice : Креативен тиркизен дијамантски триделен женски прстен во накит1. Како што сите знаеме, различни компјутери прикажуваат различни бои, вистинската боја може да биде малку поинаква од следните слики. 2. Ако ви е тешко да ја изберете големината, можете да ме контактирате во секое време, ние ќе ви дадеме неколку предлози, но само за ваша референца. 4. Можеме да прифатиме нарачки за мешани предмети, бои и големина. Колку е поголема количината, толку е поголем попустот. Пакетот вклучува : 1сет дами прстен прстени во собата3 компјутери прстени на зглобовите, голема вредност за вашите пари.Повеќе начини на редење ве прават уникатни секој ден. Прстени накит - - - - мулти-различни големина од 5-11 во големина ВО САД, можете да ги магацинот или да ги користите како еден прстени.Тие можат да се користат како прстени на зглобовите,миди прстени,минималистички прстени,едноставни прстени,венчални прстени,прстени за ветување. Прстени за жени - - - - Овие додатоци ќе бидат специјални подароци за тинејџери,девојки,мајка,ќерка,пријатели,парови,сестра или членови на семејството.Можете да ги носите во сите прилики,Како Што Се Божиќ,денот на Вљубените, Мајката. Висококвалитетен материјал - - - - Природни тиркизни и цирконски штрасови за да ви блеснат прстите. Услуга по Продажбата- - - - за какви било прашања во врска со производот, слободно контактирајте го продавачот, ние ќе го решиме проблемот за вас што е можно поскоро.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бои Нерѓосувачки Челик Овална Со Дева Марија Приврзоци Голема Дупка Шарм Чудесен Медал Шарм Со Акрилик Имитација Бисер Монистра
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бои Нерѓосувачки Челик Овална Со Дева Марија Приврзоци Голема Дупка Шарм Чудесен Медал Шарм Со Акрилик Имитација Бисер Монистра

Уникатен Дизајн : Класичен овален со шарм од бисерни монистра од дева марија, одличен за изградба на пер�

DEN 525.76
Вендунид Три Пара Соѕвездие Зодијаци Слој Обетки Соѕвездие Исклучителна Буква Хороскопи Староанглиски Зодијаци Знак Накит Роденденски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Вендунид Три Пара Соѕвездие Зодијаци Слој Обетки Соѕвездие Исклучителна Буква Хороскопи Староанглиски Зодијаци Знак Накит Роденденски

Ако имате какви било прашања во врска со нашите обетки со соѕвездие, ве молиме контактирајте не и со зад�

DEN 409.44
18к Бело Злато Делфин Приврзок
  • Ново
Оценка на клиентот:

18к Бело Злато Делфин Приврзок

Произведени исклучиво За Накитопсесија Ова е прекрасен приврзок за делфин од бело злато ОД 18к...

DEN 1.33
Обетки Мијуадкаи Едноставни Гроздобер Обетки За Тинејџерки Минималистички Пирсинг Столпчиња Трендовски Обетки Накит Л Една Големина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Обетки Мијуадкаи Едноставни Гроздобер Обетки За Тинејџерки Минималистички Пирсинг Столпчиња Трендовски Обетки Накит Л Една Големина

Удобно Вклопување : овие едноставни, но убави Обетки се парче накит што ќе ги натера сите да ви дадат ком�

DEN 1.00
Жените Име Англиски Приврзок Синџир Писмо Модни Ѓердани Подарок Накит Ѓердани Приврзоци Денот На Вљубените Ѓердани Три Прстен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жените Име Англиски Приврзок Синџир Писмо Модни Ѓердани Подарок Накит Ѓердани Приврзоци Денот На Вљубените Ѓердани Три Прстен

Прилики За Подароци : рекламирање И деловни подароци, одмор, затоплување на куќата, роденден, Патување1pc

DEN 91.84