• Ново
Цврст 14к Бело Злато 8х Маркиз Родолит Симулиран Гранат НАСПРОТИ ЦЗ Прстен

Цврст 14к Бело Злато 8х Маркиз Родолит Симулиран Гранат НАСПРОТИ ЦЗ Прстен

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Материјал : Примарна - Чистота : 14кстоун Тип_1 : Родолит Симулиран Гранетстоун Тип_2 : Симулирана CZStone Color_1 : Redstone Color_2 : Whitestone Quanti_1 : 1 Stone Количество_1 : 1 Stone Количество_2 : 2 Plating : Родиумстоун Тежина_1 : 0.700 Ctstone Тежина_2 : 0.02 Ctstone Clarity_2 : VS2/si1 (Наспроти)Материјал : примарен : Златен Камен Форма_1 : Маркизестонска Форма_2 : Тркалезна Големина_1 : 8.00 X 4.00 Mmstone Големина_2 : 1.7 Mmstone Третман_1 : Не Подобрена Тежина U/M : gmproduct тип : Накит Накит Тип : Прстени продадени по единица : секој Материјал : примарна БОЈА : Белење Тип : скапоцен камен Cut_1 : Facetedstone Cut_2 : Facetedstone Создавање Метод_1 : Simulatedstone Создавање Метод_2 : Simulatedstone Месец_1 : (06) junebrithstone Месец_2 : (04) Aprilstone Боја Одделение_2 : g - istone квалитет_1 : real вистински 14k злато : Овој Прстен Може Да Се изработи И ПО ВАШ ИЗБОР цврсто 14к Бело, жолто или розово злато За Иста Цена. Прстените на голдија се печат со "14К" како симбол на автентичност и ветување за исклучителен квалитет. 14к златото нема да оксидира или обезбојува. Носете го овој прстен секој ден, насекаде!. ДЕТАЛИ : овој прстен има ааа квалитетна кубна цирконија. ЦЗ се рачно поставени, високо полирани во цврста/вистинска златна поставка од нашите искусни златари. НАДГРАДБА НА ВИСТИНСКИ ДИЈАМАНТИ : Доколку се побара, можеме да ја монтираме и оваа ставка со симулирани дијаманти. Ве молиме контактирајте не за цените. ПОДГОТВЕН ЗА ПОДАРОК : за себе или за некој близок, овој вистински златен златен прстен од 14к е совршен подарок за родендени, годишнини, дипломи, свадби, свршувачки, невестински забави, Денот на Мајката, Денот На Вљубените, Божиќ или само за да кажете "те сакам."Тоа е совршена алтернатива за симулирани дијаманти ископани на земја и двојки, како и прстен" безбеден за одмор"," секојдневен "прстен и/или прстен" ветување". ВАШЕТО ЗАДОВОЛСТВО : вашето купување е придружено со 30 ден, без проблеми, гаранција за враќање на парите и пристигнува со бесплатен подарок. Во случај да не сте задоволни со купувањето после тоа, ве молиме контактирајте не директно. Ние сме компанија со седиште ВО САД и се гордееме со супериорната услуга за клиенти.

Карактеристики

Производи во категоријата

Обетки Мијуадкаи Едноставни Гроздобер Обетки За Тинејџерки Минималистички Пирсинг Столпчиња Трендовски Обетки Накит Л Една Големина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Обетки Мијуадкаи Едноставни Гроздобер Обетки За Тинејџерки Минималистички Пирсинг Столпчиња Трендовски Обетки Накит Л Една Големина

Удобно Вклопување : овие едноставни, но убави Обетки се парче накит што ќе ги натера сите да ви дадат ком�

DEN 1.00
Моден Прстен ПИЛА Прекрасен Црн Прстен Од Легура На Бакар Инкрустиран Со Квадратни Циркони Во Различни Бои Одлични Подароци
  • Ново
Оценка на клиентот:

Моден Прстен ПИЛА Прекрасен Црн Прстен Од Легура На Бакар Инкрустиран Со Квадратни Циркони Во Различни Бои Одлични Подароци

Дами Модерен Црн Прстен Од Легура На Бакар Со Циркон Инкрустиран Во Осум Боикарактеристика : големина Н�

DEN 239.84