• Ново
Возрасни Жени Накит Кристал Приврзок Синџир Ѓердан Обетки Обетка Свадба Накит Во Собата

Возрасни Жени Накит Кристал Приврзок Синџир Ѓердан Обетки Обетка Свадба Накит Во Собата

Buyers rating:
DEN 271.84

Износ

Спецификации : . Одликувајќи се со сјаен приврзок од кристал, овој комплет накит може да ви донесе елегантен изглед и да го подобри вашиот темперамент. Изработен висококвалитетен легиран материјал, површините се погодни за кожата и удобни за носење долго време. Одете добро со вашиот прекрасен фустан за забава, банкет, свадба, свршувачка или само секојдневно носење, правејќи да изгледате како божица. Тип : Накит Во Собата. Пол : Женски. Стил : Луксуз. Материјал : Легура, Кристал. Прилики : Секојдневниот Живот, Свадба, Банкет, Датира, Подарок, итн. Карактеристики : Приврзок Од Кристал, Исклучителен, Накит За Забави. Должина на обетка : 7см/2,76 " (Прибл .). Должина на Синџирот на ѓердан : 45см + 7см/17.72 "+ 2.76 " (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 х Ѓердан. 1 Пар Обетки Со сјаен приврзок од кристал, овој комплет накит може да ви донесе елегантен изглед и да го подобри вашиот темперамент. Изработен висококвалитетен легиран материјал, површините се погодни за кожата и удобни за носење долго време. Одете добро со вашиот прекрасен фустан за забава, банкет, свадба, свршувачка или само секојдневно носење, правејќи да изгледате како божица.

Карактеристики

Производи во категоријата

Диносаурус Прстени-Накит -
  • Ново
Оценка на клиентот:

Диносаурус Прстени-Накит -

Диномите Винилните прстени имаат поделени грбови за максимална удобност Одлично за роденденски забави

DEN 1.00
Готски Стил Три-парче Прстени Во Собата За Жени Мода Елегантен Тиркизна Циркон Свадба Свадба Партија Секси Прстен Накит Подарок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Готски Стил Три-парче Прстени Во Собата За Жени Мода Елегантен Тиркизна Циркон Свадба Свадба Партија Секси Прстен Накит Подарок

Материјал : Легура : onesize Color : Злато, Silver Notice : Креативен тиркизен дијамантски триделен женски прстен во н�

DEN 255.84
Вендунид Три Пара Соѕвездие Зодијаци Слој Обетки Соѕвездие Исклучителна Буква Хороскопи Староанглиски Зодијаци Знак Накит Роденденски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Вендунид Три Пара Соѕвездие Зодијаци Слој Обетки Соѕвездие Исклучителна Буква Хороскопи Староанглиски Зодијаци Знак Накит Роденденски

Ако имате какви било прашања во врска со нашите обетки со соѕвездие, ве молиме контактирајте не и со зад�

DEN 409.44
18к Бело Злато Делфин Приврзок
  • Ново
Оценка на клиентот:

18к Бело Злато Делфин Приврзок

Произведени исклучиво За Накитопсесија Ова е прекрасен приврзок за делфин од бело злато ОД 18к...

DEN 1.33