• Ново
Тојела Мода Едноставен Женски Циркон Фин Прстен Светло Сина Големина 7

Тојела Мода Едноставен Женски Циркон Фин Прстен Светло Сина Големина 7

Buyers rating:
DEN 255.84

Износ

Информации за производот : Материјал : Бакарно Моделирање : геометриски процес на третман : инкрустиран цирконстил : женски материјал : бакар инкрустиран цирконбој : светло златен виолетов камен, светло златен бел камен, светло златен светло син камен, светло златен сафир син камен, светло златен портокалов црвен камен, светло златен смарагд, лесен рутил, светло златна роза црвени камења : Број 5, Број 6, Број 7, Број 8, Бр.9, број 10пакување Листа : 1*прстен тојела мода едноставен женски циркон фин прстен светло сина Големина 7.

Карактеристики

Производи во категоријата

Готски Стил Три-парче Прстени Во Собата За Жени Мода Елегантен Тиркизна Циркон Свадба Свадба Партија Секси Прстен Накит Подарок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Готски Стил Три-парче Прстени Во Собата За Жени Мода Елегантен Тиркизна Циркон Свадба Свадба Партија Секси Прстен Накит Подарок

Материјал : Легура : onesize Color : Злато, Silver Notice : Креативен тиркизен дијамантски триделен женски прстен во н�

DEN 255.84
Вендунид Три Пара Соѕвездие Зодијаци Слој Обетки Соѕвездие Исклучителна Буква Хороскопи Староанглиски Зодијаци Знак Накит Роденденски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Вендунид Три Пара Соѕвездие Зодијаци Слој Обетки Соѕвездие Исклучителна Буква Хороскопи Староанглиски Зодијаци Знак Накит Роденденски

Ако имате какви било прашања во врска со нашите обетки со соѕвездие, ве молиме контактирајте не и со зад�

DEN 409.44
Бои Нерѓосувачки Челик Овална Со Дева Марија Приврзоци Голема Дупка Шарм Чудесен Медал Шарм Со Акрилик Имитација Бисер Монистра
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бои Нерѓосувачки Челик Овална Со Дева Марија Приврзоци Голема Дупка Шарм Чудесен Медал Шарм Со Акрилик Имитација Бисер Монистра

Уникатен Дизајн : Класичен овален со шарм од бисерни монистра од дева марија, одличен за изградба на пер�

DEN 525.76