• Ново
Аламод 3W964 - Жени ИП Розово Злато Нерѓосувачки Челик Прстен со Керамика во Млаз - Големина 7

Аламод 3W964 - Жени ИП Розово Злато Нерѓосувачки Челик Прстен со Керамика во Млаз - Големина 7

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Ние нудиме широк спектар на женски и машки трендовски моден накит и додатоци, вклучувајќи прстени, обетки, ѓердани, нараквици, додатоци за коса, манжетни, клипови за пари и многу повеќе.Карактеристикасип Розово Злато Прстен Од Нерѓосувачки Челик Со Керамика Во Накит помага во подобрување на природната убавинаспецификации Боја на камен : Џет - База Материјал : Нерѓосувачки Челик : ИП Розово Злато(Јонско Позлата)Тип На Камен : Керамичкигендер : Женскизе : 7вежина : 6,70 фунти-ШКУ : АЛМД6801 Аламоде 3В964 - 7 Жени ИП Розово Злато Нерѓосувачки Челик прстен со керамика Во Млаз-Големина 7.

Карактеристики

Производи во категоријата

Готски Стил Три-парче Прстени Во Собата За Жени Мода Елегантен Тиркизна Циркон Свадба Свадба Партија Секси Прстен Накит Подарок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Готски Стил Три-парче Прстени Во Собата За Жени Мода Елегантен Тиркизна Циркон Свадба Свадба Партија Секси Прстен Накит Подарок

Материјал : Легура : onesize Color : Злато, Silver Notice : Креативен тиркизен дијамантски триделен женски прстен во н�

DEN 255.84
Жените Име Англиски Приврзок Синџир Писмо Модни Ѓердани Подарок Накит Ѓердани Приврзоци Денот На Вљубените Ѓердани Три Прстен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жените Име Англиски Приврзок Синџир Писмо Модни Ѓердани Подарок Накит Ѓердани Приврзоци Денот На Вљубените Ѓердани Три Прстен

Прилики За Подароци : рекламирање И деловни подароци, одмор, затоплување на куќата, роденден, Патување1pc

DEN 91.84
Бои Нерѓосувачки Челик Овална Со Дева Марија Приврзоци Голема Дупка Шарм Чудесен Медал Шарм Со Акрилик Имитација Бисер Монистра
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бои Нерѓосувачки Челик Овална Со Дева Марија Приврзоци Голема Дупка Шарм Чудесен Медал Шарм Со Акрилик Имитација Бисер Монистра

Уникатен Дизајн : Класичен овален со шарм од бисерни монистра од дева марија, одличен за изградба на пер�

DEN 525.76
Моден Прстен ПИЛА Прекрасен Црн Прстен Од Легура На Бакар Инкрустиран Со Квадратни Циркони Во Различни Бои Одлични Подароци
  • Ново
Оценка на клиентот:

Моден Прстен ПИЛА Прекрасен Црн Прстен Од Легура На Бакар Инкрустиран Со Квадратни Циркони Во Различни Бои Одлични Подароци

Дами Модерен Црн Прстен Од Легура На Бакар Со Циркон Инкрустиран Во Осум Боикарактеристика : големина Н�

DEN 239.84