• Ново
duhgbne пеперутка прстен, градиент скапоцен камен прстен, градиент пеперутка прстен, прилагодлив прстен, нов креативен прстен, може да се наредени да носат женски моде

duhgbne пеперутка прстен, градиент скапоцен камен прстен, градиент пеперутка прстен, прилагодлив прстен, нов креативен прстен,

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Пеперутка прстен, градиент скапоцен камен прстен, градиент пеперутка прстен, прилагодлив прстен, Нов креативен прстен, може Да Се Наредени Да Носат Женски Моден Прстен, Може Да се Прилагоди Функција : · сосема нов и висок квалитет · најдобар подарок : овој прилагодлив прстен ги слави сите благослови во вашиот живот. Не го пропуштајте овој подарок. * Донесете надеж и љубов за себе или за некој посебен · прстенот е совршен подарок за партнер, сопруга, девојка, ќерка, внука или пријател. Погоден за Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, Годишнината, Дипломирањето, Роденденот или какви било посебни прилики. · Висок квалитет : позлатена бела заштитна епоксидација може да го одржува металниот сјај долго време. Дизајнот со отворена јамка ги исполнува барањата за големина на повеќето луѓе. Изгледа добро кога се носи сам, и ќе изгледа добро кога се носи на врвот на другите прстени * Големина : 5-12 јарди прилагодливи · Материјал : Легура · при прилагодување, размислете нежно притискање на ременот полека за да спречите евентуално оштетување. Содржина на пакетот : · 1 х Прстен Белешки : · поради рачно мерење, ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2см. · Поради разликата помеѓу мониторите, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Фала! DUHGBNE Пеперутка Прстен, градиент Скапоцен Камен Прстен, Градиент Пеперутка Прстен, прилагодлив Прстен, Нов Креативен Прстен, Може да Се Наредени Да Носат Женски Моден Прстен, може да се Прилагоди.

Карактеристики

Производи во категоријата

18к Бело Злато Делфин Приврзок
  • Ново
Оценка на клиентот:

18к Бело Злато Делфин Приврзок

Произведени исклучиво За Накитопсесија Ова е прекрасен приврзок за делфин од бело злато ОД 18к Овој прив

DEN 1.33
Обетки Мијуадкаи Едноставни Гроздобер Обетки За Тинејџерки Минималистички Пирсинг Столпчиња Трендовски Обетки Накит Л Една Големина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Обетки Мијуадкаи Едноставни Гроздобер Обетки За Тинејџерки Минималистички Пирсинг Столпчиња Трендовски Обетки Накит Л Една Големина

Удобно Вклопување : овие едноставни, но убави Обетки се парче накит што ќе ги натера сите да ви дадат ком�

DEN 1.00
Диносаурус Прстени-Накит -
  • Ново
Оценка на клиентот:

Диносаурус Прстени-Накит -

Диномите Винилните прстени имаат поделени грбови за максимална удобност Одлично за роденденски забави

DEN 1.00
Жените Име Англиски Приврзок Синџир Писмо Модни Ѓердани Подарок Накит Ѓердани Приврзоци Денот На Вљубените Ѓердани Три Прстен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жените Име Англиски Приврзок Синџир Писмо Модни Ѓердани Подарок Накит Ѓердани Приврзоци Денот На Вљубените Ѓердани Три Прстен

Прилики За Подароци : рекламирање И деловни подароци, одмор, затоплување на куќата, роденден, Патување1pc

DEN 91.84
Вендунид Три Пара Соѕвездие Зодијаци Слој Обетки Соѕвездие Исклучителна Буква Хороскопи Староанглиски Зодијаци Знак Накит Роденденски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Вендунид Три Пара Соѕвездие Зодијаци Слој Обетки Соѕвездие Исклучителна Буква Хороскопи Староанглиски Зодијаци Знак Накит Роденденски

Ако имате какви било прашања во врска со нашите обетки со соѕвездие, ве молиме контактирајте не и со зад�

DEN 409.44