• Ново
Џиаросвеи Дрво Лист Форма Легура Шупливи Светла Висат Кука Обетки Моден Накит За Свадба

Џиаросвеи Дрво Лист Форма Легура Шупливи Светла Висат Кука Обетки Моден Накит За Свадба

Buyers rating:
DEN 170.08

Износ

Опис : со обликот на листот од дрвото, обетката за женски куки ви обезбедува најшармантен изглед. Обетките се лесни и супер лесни за носење и полетување.Обетките за женски куки во голема мера се совпаѓаат со вашите дневни облеки како маица, бикини, елек, фустан на плажа.Изработена од висококвалитетна легура, обетката е здравствена, мазна и не ја повредува вашата кожа.Висината на обетката е 8.8cm.It погоден е за носење на празнична забава, матурска вечер, состанок или некоја посебна пригода.Име На Предметот : Обеткаматеријал : Легуристил : Елегантен . Пол : Жени. Карактеристики : Облик На Лист Од Дрво, Шуплив, Моден Накит Детали За Големина : Должина : 8,8 см/3,47" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 Пар Обетки со форма на лист од дрво, обетка за женски куки ви обезбедува најшармантен изглед. Обетките се лесни и супер лесни за носење и полетување. Обетките за женски куки во голема мера се совпаѓаат со вашите дневни облеки како маица, бикини, елек, фустан на плажа. Изработена од висококвалитетна легура, обетката е здравствена, мазна и не ја повредува вашата кожа. Висината на обетката е 8,8 см. Погоден е за носење на празнична забава, матурска вечер, состанок или некоја посебна пригода.

Карактеристики

Производи во категоријата

Вендунид Три Пара Соѕвездие Зодијаци Слој Обетки Соѕвездие Исклучителна Буква Хороскопи Староанглиски Зодијаци Знак Накит Роденденски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Вендунид Три Пара Соѕвездие Зодијаци Слој Обетки Соѕвездие Исклучителна Буква Хороскопи Староанглиски Зодијаци Знак Накит Роденденски

Ако имате какви било прашања во врска со нашите обетки со соѕвездие, ве молиме контактирајте не и со зад�

DEN 409.44
Жените Име Англиски Приврзок Синџир Писмо Модни Ѓердани Подарок Накит Ѓердани Приврзоци Денот На Вљубените Ѓердани Три Прстен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жените Име Англиски Приврзок Синџир Писмо Модни Ѓердани Подарок Накит Ѓердани Приврзоци Денот На Вљубените Ѓердани Три Прстен

Прилики За Подароци : рекламирање И деловни подароци, одмор, затоплување на куќата, роденден, Патување1pc

DEN 91.84
вендунид орнаменти Температурен Прстен Од Титаниум Челик Температура На Телото Паметна Температура Промена На Бојата Титаниум
  • Ново
Оценка на клиентот:

вендунид орнаменти Температурен Прстен Од Титаниум Челик Температура На Телото Паметна Температура Промена На Бојата Титаниум

Температурен Прстен Од Титаниум Челик Температура На Телото Паметна Температура Промена На Бојата Прс�

DEN 239.84
Моден Прстен ПИЛА Прекрасен Црн Прстен Од Легура На Бакар Инкрустиран Со Квадратни Циркони Во Различни Бои Одлични Подароци
  • Ново
Оценка на клиентот:

Моден Прстен ПИЛА Прекрасен Црн Прстен Од Легура На Бакар Инкрустиран Со Квадратни Циркони Во Различни Бои Одлични Подароци

Дами Модерен Црн Прстен Од Легура На Бакар Со Циркон Инкрустиран Во Осум Боикарактеристика : големина Н�

DEN 239.84