• Ново
Цврсто 14к Бело Златно Срце Симулирано Аметист ЦЗ Прстен

Цврсто 14к Бело Златно Срце Симулирано Аметист ЦЗ Прстен

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Материјал : Примарна - Чистота : 14кфиниш : Полиран Камен Тип_1 : Симулиран CZStone Тип_2 : Симулиран Аметистстон Боја_1 : Бел Камен Боја_2 : Виолетова Количина_1 : 34стоун Количество_2 : 1 позлата : Ширина На Родиум : 2 Mmstone Тежина_1 : 0.004 Ctstone Тежина_2 : 0.68 ctstone Clarity_1 : i2 (а)Материјал : Примарен : Златна Комплетност : Комплетна (Вклучени Сите Камења)Камен Форма_1 : Кружен Камен Форма_2 : Големина На Срцев Камен_1 : 1 mmstone големина_2 : 6 mmstone третман_2 : Греење Тип На Производ : Накит Тип На Накит : прстени продадени по единица : секој Пол : женски материјал : основно - Боја : белење тип : Скапоцен Камен Cut_1 : Facetedstone Cut_2 : Facetedstone Создавање Метод_1 : Simulatedstone Создавање Метод_2 : Simulatedstone Создавање Метод_2 : Simulatedbirthstone Месец_1 : (04) Aprilbirthstone месец_2 : (02) февруаристоун боја одделение_1 : G-istone квалитет_2 : Real Реал 14k злато : овој прстен може исто така, Бидете Изработени по Ваш избор на цврсто 14к бело, Жолто Или Розово Злато За Иста Цена. Прстените на голдија се печат со "14К" како симбол на автентичност и ветување за исклучителен квалитет. 14к златото нема да оксидира или обезбојува. Носете го овој прстен секој ден, насекаде!. ДЕТАЛИ : овој прстен има ааа квалитетна кубна цирконија. ЦЗ се рачно поставени, високо полирани во цврста/вистинска златна поставка од нашите искусни златари. НАДГРАДБА НА ВИСТИНСКИ ДИЈАМАНТИ : Доколку се побара, можеме да ја монтираме и оваа ставка со симулирани дијаманти. Ве молиме контактирајте не за цените. ПОДГОТВЕН ЗА ПОДАРОК : за себе или за некој близок, овој вистински златен златен прстен од 14к е совршен подарок за родендени, годишнини, дипломи, свадби, свршувачки, невестински забави, Денот на Мајката, Денот На Вљубените, Божиќ или само за да кажете "те сакам."Тоа е совршена алтернатива за симулирани дијаманти ископани на земја и двојки, како и прстен" безбеден за одмор"," секојдневен "прстен и/или прстен" ветување". ВАШЕТО ЗАДОВОЛСТВО : вашето купување е придружено со 30 ден, без проблеми, гаранција за враќање на парите и пристигнува со бесплатен подарок. Во случај да не сте задоволни со купувањето после тоа, ве молиме контактирајте не директно. Ние сме компанија со седиште ВО САД и се гордееме со супериорната услуга за клиенти.

Карактеристики

Производи во категоријата

18к Бело Злато Делфин Приврзок
  • Ново
Оценка на клиентот:

18к Бело Злато Делфин Приврзок

Произведени исклучиво За Накитопсесија Ова е прекрасен приврзок за делфин од бело злато ОД 18к...

DEN 1.33
Моден Прстен ПИЛА Прекрасен Црн Прстен Од Легура На Бакар Инкрустиран Со Квадратни Циркони Во Различни Бои Одлични Подароци
  • Ново
Оценка на клиентот:

Моден Прстен ПИЛА Прекрасен Црн Прстен Од Легура На Бакар Инкрустиран Со Квадратни Циркони Во Различни Бои Одлични Подароци

Дами Модерен Црн Прстен Од Легура На Бакар Со Циркон Инкрустиран Во Осум Боикарактеристика : големина Н�

DEN 239.84
Диносаурус Прстени-Накит -
  • Ново
Оценка на клиентот:

Диносаурус Прстени-Накит -

Диномите Винилните прстени имаат поделени грбови за максимална удобност Одлично за роденденски забави

DEN 1.00