• Ново
Кубна цирконија нараквица за лична карта во златна IP и не'рѓосувачки челик 8,5in

Кубна цирконија нараквица за лична карта во златна IP и не'рѓосувачки челик 8,5in

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Бидете смели и смели со оваа нараквица. Изработена од најдобрата не'рѓосувачка челик од 316 L одделение, оваа нараквица се спротивставува на оцрнување и корозија. Покрај тоа, високо полираната обвивка му помага на нараквицата да одржи траен, сјаен сјај. Нараквицата е дво-тон со централниот ред на нараквицата направена од јон злато позлатена од 316 L одделение од не'рѓосувачки челик, создавајќи светло, жолто злато, високо полирана центри. Надворешните рабови на нараквицата се направени од не'рѓосувачки челик од 316 L одделение со високо полирана хромирана завршница. Врската со лична карта се одликува со централен крст вграден со пенлива кубна цирконија. Оваа нараквица ќе ја истакне вашата вера со врски што можат да се прошират или може да се отстранат, за да можат да одговараат на буквално секој зглоб. Оваа навистина зачудувачка нараквица, истакнувајќи го сè што е пенливо за вашата вера и стил, е смел, солиден додаток добар за буквално секоја прилика. За да ја задржите оваа нараквица како сјајна и бујна како денот кога сте го купиле, запомнете редовно да ја бришете со крпа за полирање на накит. Не'рѓосувачки челик. 12мм. Ширина и 5мм. Висина нараквица. Преклопете над затворачот. 8,5 инчи.

Карактеристики

Производи во категоријата

Обетки Мијуадкаи Едноставни Гроздобер Обетки За Тинејџерки Минималистички Пирсинг Столпчиња Трендовски Обетки Накит Л Една Големина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Обетки Мијуадкаи Едноставни Гроздобер Обетки За Тинејџерки Минималистички Пирсинг Столпчиња Трендовски Обетки Накит Л Една Големина

Удобно Вклопување : овие едноставни, но убави Обетки се парче накит што ќе ги натера сите да ви дадат ком�

DEN 1.00
Готски Стил Три-парче Прстени Во Собата За Жени Мода Елегантен Тиркизна Циркон Свадба Свадба Партија Секси Прстен Накит Подарок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Готски Стил Три-парче Прстени Во Собата За Жени Мода Елегантен Тиркизна Циркон Свадба Свадба Партија Секси Прстен Накит Подарок

Материјал : Легура : onesize Color : Злато, Silver Notice : Креативен тиркизен дијамантски триделен женски прстен во н�

DEN 255.84
Моден Прстен ПИЛА Прекрасен Црн Прстен Од Легура На Бакар Инкрустиран Со Квадратни Циркони Во Различни Бои Одлични Подароци
  • Ново
Оценка на клиентот:

Моден Прстен ПИЛА Прекрасен Црн Прстен Од Легура На Бакар Инкрустиран Со Квадратни Циркони Во Различни Бои Одлични Подароци

Дами Модерен Црн Прстен Од Легура На Бакар Со Циркон Инкрустиран Во Осум Боикарактеристика : големина Н�

DEN 239.84
18к Бело Злато Делфин Приврзок
  • Ново
Оценка на клиентот:

18к Бело Злато Делфин Приврзок

Произведени исклучиво За Накитопсесија Ова е прекрасен приврзок за делфин од бело злато ОД 18к Овој прив

DEN 1.33