• Ново
Крајбрежен накит женски златен тон цилиндричен бар шарм сет на накит

Крајбрежен накит женски златен тон цилиндричен бар шарм сет на накит

Buyers rating:
DEN 364.64

Износ

Крајбрежен накит златен тон цилиндричен бар шарм накит поставете го на трендот и украсете го вратот со оваа деликатна и рафинирана модна ставка за накит. Шик и елегантен, овој сет за накит на ѓердан и обетки има висок полски позлатен деликатен ланец на тротоарот со двојни слоеви со шарм на цилиндрична лента на ѓердан и обетки. Високиот полски и златото се комбинираат за да му дадат на овој женски додаток елегантна и елегантна привлечност. Деликатниот контури на ланецот на тротоарите добро на формата на вратот за удобно носење и високата полска завршница дава мек и мазен допир на вашата кожа. Оваа ставка за накит доаѓа препакувана како сет од 2 парчиња (ѓердан и пар обетки). Ѓерданот се обезбедува со затворач на јастог од јастог и обетките обезбедени со притисок на грбот. Тип на метал на артикалот : база. Ширина на обетки : 3/16 инчи. Должина на ланецот : 16 инчи. Камената димензија на предметот : Нема камена димензија. Тежина на артикалот во грамови : 22 грама. Тип на ланец : Кабел. Метал печат на артикалот : Нема метален печат. Камена боја на артикалот : Нема камена боја. Број на камен на предметот : Нема броење на камен. Стил на ѓердан : Мулти влакно, ларијат, y-врат. Стил на обетки : Капка, изјава, модерна. Клип на ѓердан : канџи од јастог. Камен облик на предметот : Нема форма на камен. Што е вклучено : обетки, ѓердан. Должина на ланецот : 16 инчи со продолжување од 2 инчи. Материјал на предметот : Метал. Демографска возраст : возрасни (18 години и повеќе). Обезбеден плескав : Пост со триење назад. Должина на приврзок : 2 13/16 инчи. Тип на камен на артикалот : Нема камен. Насочена публика : Womenените, женски. Поставување камен за накит : Нема поставување накит. Ширина на приврзок : 1/4 инчи. Грижа и чистење : Избришете со полска крпа. Категорија на артикли : накит. Метална боја на артикалот : жолта. Должина на обетки : 1 9/16 инчи. Прикажана сезона : есен, лето, пролет, зима. Тип на накит : Мода.

Карактеристики

Производи во категоријата

Жените Име Англиски Приврзок Синџир Писмо Модни Ѓердани Подарок Накит Ѓердани Приврзоци Денот На Вљубените Ѓердани Три Прстен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жените Име Англиски Приврзок Синџир Писмо Модни Ѓердани Подарок Накит Ѓердани Приврзоци Денот На Вљубените Ѓердани Три Прстен

Прилики За Подароци : рекламирање И деловни подароци, одмор, затоплување на куќата, роденден, Патување1pc

DEN 91.84
Бои Нерѓосувачки Челик Овална Со Дева Марија Приврзоци Голема Дупка Шарм Чудесен Медал Шарм Со Акрилик Имитација Бисер Монистра
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бои Нерѓосувачки Челик Овална Со Дева Марија Приврзоци Голема Дупка Шарм Чудесен Медал Шарм Со Акрилик Имитација Бисер Монистра

Уникатен Дизајн : Класичен овален со шарм од бисерни монистра од дева марија, одличен за изградба на пер�

DEN 525.76
Диносаурус Прстени-Накит -
  • Ново
Оценка на клиентот:

Диносаурус Прстени-Накит -

Диномите Винилните прстени имаат поделени грбови за максимална удобност Одлично за роденденски забави

DEN 1.00
18к Бело Злато Делфин Приврзок
  • Ново
Оценка на клиентот:

18к Бело Злато Делфин Приврзок

Произведени исклучиво За Накитопсесија Ова е прекрасен приврзок за делфин од бело злато ОД 18к Овој прив

DEN 1.33
Моден Прстен ПИЛА Прекрасен Црн Прстен Од Легура На Бакар Инкрустиран Со Квадратни Циркони Во Различни Бои Одлични Подароци
  • Ново
Оценка на клиентот:

Моден Прстен ПИЛА Прекрасен Црн Прстен Од Легура На Бакар Инкрустиран Со Квадратни Циркони Во Различни Бои Одлични Подароци

Дами Модерен Црн Прстен Од Легура На Бакар Со Циркон Инкрустиран Во Осум Боикарактеристика : големина Н�

DEN 239.84
Готски Стил Три-парче Прстени Во Собата За Жени Мода Елегантен Тиркизна Циркон Свадба Свадба Партија Секси Прстен Накит Подарок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Готски Стил Три-парче Прстени Во Собата За Жени Мода Елегантен Тиркизна Циркон Свадба Свадба Партија Секси Прстен Накит Подарок

Материјал : Легура : onesize Color : Злато, Silver Notice : Креативен тиркизен дијамантски триделен женски прстен во н�

DEN 255.84