• Ново
18к Бело Злато Делфин Приврзок

18к Бело Злато Делфин Приврзок

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Произведени исклучиво За Накитопсесија. Ова е прекрасен приврзок за делфин од бело злато ОД 18к. Овој приврзок од бело злато од 18к има должина од 23 мм за 15 мм во ширина. Мерењето вклучува бејл. Накит опсесијата го создава целиот златен накит во нашата најсовремена производствена установа. Ве молиме, дозволете 5-10 работни дена за да се создадат и подготват предмети за испорака. 18к Бело Злато Делфин Приврзок-23 мм.

Карактеристики

Производи во категоријата

Вендунид Три Пара Соѕвездие Зодијаци Слој Обетки Соѕвездие Исклучителна Буква Хороскопи Староанглиски Зодијаци Знак Накит Роденденски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Вендунид Три Пара Соѕвездие Зодијаци Слој Обетки Соѕвездие Исклучителна Буква Хороскопи Староанглиски Зодијаци Знак Накит Роденденски

Ако имате какви било прашања во врска со нашите обетки со соѕвездие, ве молиме контактирајте не и со зад�

DEN 409.44
Готски Стил Три-парче Прстени Во Собата За Жени Мода Елегантен Тиркизна Циркон Свадба Свадба Партија Секси Прстен Накит Подарок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Готски Стил Три-парче Прстени Во Собата За Жени Мода Елегантен Тиркизна Циркон Свадба Свадба Партија Секси Прстен Накит Подарок

Материјал : Легура : onesize Color : Злато, Silver Notice : Креативен тиркизен дијамантски триделен женски прстен во н�

DEN 255.84