• Ново
Персонализирано име на името на скриптата и сет за првични обетки

Персонализирано име на името на скриптата и сет за првични обетки

Buyers rating:
DEN 399.84

Износ

Одете дополнителна милја во стил со овој комплет за накит со две парчиња! Сетот вклучува ѓердан со персонализирано име во прекрасна скрипта и совпаѓање на почетните обетки. Stickе стигнете до овој ѓердан и обетки поставени ден и ден надвор за да се спарите со омилените гардероба. Исто така, прави одлична идеја за подароци за роденден, дипломирање или одмор. Изберете од три убави бои; Блескаво злато, треперливо сребро или зрачен розово злато. Персонализацијата не може да содржи посебни карактери, емоции или форми. Мерењето варира по име; Просечна 20,6мм x 7мм (0,811 "x 0,276"). Мерки на ланец 18 "; затворач на пролетниот прстен. Првичното мерење на обетки варира по буква; просечно 5,8мм х 9,1мм (0,228" x 0,358 ").

Карактеристики

Производи во категоријата

Титаниум Полиран 8,5 во Нараквица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Титаниум Полиран 8,5 во Нараквица

Карактеристики додава чувство на шарм на вашата омилена колекцијаовој елегантен и едноставен додаток �

DEN 214.40
Црвени Клипови За Коса, Германиумски Обетки Женски Неправилни Обетки Од Висока класа, Геометриски Обетки Во Форма На Игла,Сребро
  • Ново
Оценка на клиентот:

Црвени Клипови За Коса, Германиумски Обетки Женски Неправилни Обетки Од Висока класа, Геометриски Обетки Во Форма На Игла,Сребро

Добредојдовте Во Продавницата На Рдеуод Германиумски обетки Женски неправилни обетки од висока класа,

DEN 271.84
Пар Шупливи Љубов Срце Висат Обетки Жени Девојки Мода Бонбони Боја Акрилни Обетки Лесен Двојно Срце Капка Обетки Денот На Вљубените
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пар Шупливи Љубов Срце Висат Обетки Жени Девојки Мода Бонбони Боја Акрилни Обетки Лесен Двојно Срце Капка Обетки Денот На Вљубените

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Страна На Врвот Миленичиња Од Џојбај пазар.Ост�

DEN 2.67
Бои Нерѓосувачки Челик Овална Со Дева Марија Приврзоци Голема Дупка Шарм Чудесен Медал Шарм Со Акрилик Имитација Бисер Монистра
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бои Нерѓосувачки Челик Овална Со Дева Марија Приврзоци Голема Дупка Шарм Чудесен Медал Шарм Со Акрилик Имитација Бисер Монистра

Уникатен Дизајн : Класичен овален со шарм од бисерни монистра од дева марија, одличен за изградба на пер�

DEN 525.76