• Ново
Фустан За Миленичиња шулемин, Фустан За Миленичиња Што Дише Слатко Теди Пролет Лето Симпатичен Фустан Со Леопард Принт Пет Облека За Секојдневно Носење

Фустан За Миленичиња шулемин, Фустан За Миленичиња Што Дише Слатко Теди Пролет Лето Симпатичен Фустан Со Леопард Принт Пет Облека

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Опис : овој фустан за миленичиња може да им донесе на вашите миленици удобно чувство на носење бидејќи е лабав, афинитет на кожата, ултра мек и дише.Овој фустан за миленичиња е дизајниран со двослоен и леопард принт, така што вашите миленици ќе изгледаат послатко, слатко и модерно во него.Изработен од полиестер, овој фустан за миленичиња е отпорен на абење и лесен за чистење.Постојат 5 големини, вклучувајќи XS, S, M, L, XL за да изберете од.Овој фустан за миленичиња е погоден за секојдневно носење, забава, на отворено за мачки и мали кучиња.Име на ставка : Пет Фустан Материјал : Полиестерзиза : XS, S, M, L, XL(По Избор)Карактеристики : Двоен Слој, Дише, Удобни Детали : XS, Должина На Грбот : 20cm/7.9", Биста : 35cm/13.8", Врат : 30cm/11.8 " (Прибл.) С, Должина На Грбот : 25см/9,8", Биста : 40см/15,7", Врат : 32см/12,6 " (Прибл.) М, Должина На Грбот : 30см/11,8", Биста : 45см/17,7", Врат : 34см/13,4 " (Прибл.) Л, Должина На Грбот : 35см/13,8", Биста : 50см/19,7", Врат : 36см/14,2 " (Прибл.) XL, Должина На Грбот : 40cm/15.7", Биста : 55cm/21.7", Вратот : 38cm/15 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Фустан За Миленичиња овој фустан за миленичиња може да им донесе на вашите миленици удобно чувство на носење бидејќи е лабав, афинитет кон кожата, ултра мек и дише. Овој фустан за миленичиња е дизајниран со двослоен и леопард принт, така што вашите миленици ќе изгледаат послатко, слатко и модерно во него. Изработен од полиестер, овој фустан за миленичиња е отпорен на абење и лесен за чистење. Постојат 5 големини, вклучувајќи XS, S, M, L, XL за да изберете од. Овој фустан за миленичиња е погоден за секојдневно носење, забава, на отворено за мачки и мали кучиња.

Карактеристики

Производи во категоријата

Лесно е да се облече секвенци принцеза кучиња свилен фустан за женски девојки кучиња или кутриња [на располагање на повеќе димензии]
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лесно е да се облече секвенци принцеза кучиња свилен фустан за женски девојки кучиња или кутриња [на располагање на повеќе димензии]

Ние ги сакаме нашите миленици! Ние исто така сакаме кога нашите миленици изгледаат симпатично и удобно..

DEN 0.67