• Ново
Пет Лајф ® Луксузен Позлатен Позлатен Дизајнерски Крзнено Кучешко Палто

Пет Лајф ® Луксузен Позлатен Позлатен Дизајнерски Крзнено Кучешко Палто

Buyers rating:
DEN 191.52

Износ

МИЛЕНИЧЕТО life ® ЛУКСУЗНО Позлатено Позлатено Позлатено Дизајнерско Крзнено Кучешко Палто има Неверојатна Позлатена Шема долж задната страна вградена на цврста беж егзо-школка со Путер-Меко Вештачко Крзно, а Обратното е обложено Со Поларно Руно за дополнителна удобност и топлина што нежно го гушка телото. Дополнително, овој капут има Сунѓереста еднострана постава за супериорна изработка и издржливост покрај областите на ракавите со Акцентирана Трендовска Јака од Вештачко Крзно. Карактеристики Цврсти Велкро Куќишта За Стомак за удобен пристап и исклучување и процеп на поводник под линијата на Вратот. Оваа јакна е дел од Нашата луксузна колекција Pet Life®. Достапно во Повеќе Големини. СПЕЦИФИКАЦИИ ЗА ГОЛЕМИНА : Во (Инчи) Должината"Назад " Е Од Вратот До Опашката : * Видете ја табелата со слики за приближување на големината. ЕКСТРА МАЛИ : Назад : 9.1" Градите : 17.3" Вратот : 12.2" МАЛИ : Назад : 11" Градите : 21.3" Вратот : 13.8" Средно : Назад : 13.8" Градите : 24.4" Вратот : 15" ГОЛЕМ : Назад : 18.1" Градите : 29.9" Вратот : 16.9" ЕКСТРА ГОЛЕМ : Назад : 22.8" Градите : 35.4" Вратот : 18.9" . Се одликува Со Луксузно позлатено дизајнерско кадифено тело со јака Со Тон На Вештачко Крзно. Карактеристики Ултра-Силен Стомак-Велкро За Удобен Пристап За Вклучување и Исклучување. Карактеристики На Поводник-Пресек под линијата на вратот. Внатрешно Обложено Со Ултра Меко Поларно Руно за пријатна топлина што нежно го гушка телото. Достапно во Повеќе Големини.

Карактеристики

Производи во категоријата

Зимски Капут за кучиња, Топла Дебела Јакна За Кучиња Отпорна На Ветер за Снежно Дождливо Студено Време, Облека За Елек За Кучиња
  • Ново
Оценка на клиентот:

Зимски Капут за кучиња, Топла Дебела Јакна За Кучиња Отпорна На Ветер за Снежно Дождливо Студено Време, Облека За Елек За Кучиња

Карактеристики : 1 Еластичната ткаенина ја апсорбира потта и дише правилно, ја меси тивко и се загрева, н�

DEN 447.84
Мираж Производи За Миленичиња Полиестер И Памук На Кои Им Е Потребна Имела Празничен И Божиќен Фустан За Кучиња, Светло Розова,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мираж Производи За Миленичиња Полиестер И Памук На Кои Им Е Потребна Имела Празничен И Божиќен Фустан За Кучиња, Светло Розова,

Ова е Кому Му Треба Фустан За Кучиња Со Печатење На Имела 4ХГолема Светло Розова Боја Поли / памучна кошу�

DEN 1.33
Куче Helios ® Ураганин Водоотпорна И Рефлектирачка Јакна За Кучешки Палто Со Целото Тело W Технологија За Рефлектирање На Топлина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Куче Helios ® Ураганин Водоотпорна И Рефлектирачка Јакна За Кучешки Палто Со Целото Тело W Технологија За Рефлектирање На Топлина

Кучето Хелиос "Ураганин" Водоотпорна И Рефлектирачка Јакна За Палто За Целото Тело со Технологија за Ре�

DEN 639.84
Приказната За Дејмон И Питијас
  • Ново
Оценка на клиентот:

Приказната За Дејмон И Питијас

Ова дело е избрано од научниците како културно важно и е дел од базата на знаење на цивилизацијата каква

DEN 279.84