• Ново
Фуфу кучиња гума и полиестер шари за кучиња, црна, xxl

Фуфу кучиња гума и полиестер шари за кучиња, црна, xxl

Buyers rating:
DEN 639.84

Износ

Нашите нови и подобрени чорапи со натопени гумени сега имаат подебел, целосно текстурен, гумен натопен ѓон. Додавајќи дополнителна заштита на нашите веќе неверојатни чорапи, тие се исклучително лесни за ставање. Тие се совршено решение за да ги задржите шепите суви, чисти и топли! Ременот Велкро гарантира дека чорапот останува дури и за време на најдолгите прошетки. Одвојте ја лентата за велкро за употреба околу куќата! Нашите иновативни чорапи со натопи од гума ги штитат шепите од елементи на отворено, како што се вода, снег, нечистотија, сол и топол тротоарот. Не-лизгање гума ѓон . еднократно и машинско миење . ги штити шепите од сол, топол тротоарот и остатоци. Велкро каишот гарантира дека чорапот останува вклучен. Одвојте ја лентата за велкро за употреба околу куќата.

Карактеристики

Производи во категоријата

Комплет Капа За Елек За Мечки, Комплет За Капа За Кучиња Пролет Лето, Макарон Кариран Елек За Миленичиња И Бејзбол Капа, Симпатичен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Комплет Капа За Елек За Мечки, Комплет За Капа За Кучиња Пролет Лето, Макарон Кариран Елек За Миленичиња И Бејзбол Капа, Симпатичен

Известување : шапката е бесплатен предмет Ако големината не е соодветна, таа не може да се врати или разм

DEN 1.33
Лесно е да се облече секвенци принцеза кучиња свилен фустан за женски девојки кучиња или кутриња [на располагање на повеќе димензии]
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лесно е да се облече секвенци принцеза кучиња свилен фустан за женски девојки кучиња или кутриња [на располагање на повеќе димензии]

Ние ги сакаме нашите миленици! Ние исто така сакаме кога нашите миленици изгледаат симпатично и удобно �

DEN 0.67
Мираж Производи За Миленичиња Полиестер И Памук На Кои Им Е Потребна Имела Празничен И Божиќен Фустан За Кучиња, Светло Розова,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мираж Производи За Миленичиња Полиестер И Памук На Кои Им Е Потребна Имела Празничен И Божиќен Фустан За Кучиња, Светло Розова,

Ова е Кому Му Треба Фустан За Кучиња Со Печатење На Имела 4ХГолема Светло Розова Боја Поли / памучна кошу�

DEN 1.33
Зимски Капут за кучиња, Топла Дебела Јакна За Кучиња Отпорна На Ветер за Снежно Дождливо Студено Време, Облека За Елек За Кучиња
  • Ново
Оценка на клиентот:

Зимски Капут за кучиња, Топла Дебела Јакна За Кучиња Отпорна На Ветер за Снежно Дождливо Студено Време, Облека За Елек За Кучиња

Карактеристики : 1 Еластичната ткаенина ја апсорбира потта и дише правилно, ја меси тивко и се загрева, н�

DEN 447.84