• Ново
Вудро Веар, ДОО 10-05А Моќ Шепи Напредни, Розова Со Бела Коска, Големина Л

Вудро Веар, ДОО 10-05А Моќ Шепи Напредни, Розова Со Бела Коска, Големина Л

Buyers rating:
DEN 159.52

Износ

Моќните Шепи се разумно решение за влечење базирано на чорапи за кучиња, изработени Се од памук и еластични за удобност, вклопување и прилагодливост, Моќните Шепи имаат многу намени да им помогнат на постарите кучиња со проблеми со мобилноста, артритис или дисплазија на колкот, а и помладите со влечење на лизгави површини, ги штитат и шепите и дрвените подови, тие се исто така многу модерни со многу стилови и бои за избор, Мобилност : Слобода И движење За постарите кучиња, Мода - симпатична, забавна и стилска, влечење - Зафати на масни површини, корисни за проблеми со колковите и артритис И При Играње, качување на стаи, спречување на гребење - чувајте ги ноктите на кучињата од гребење на тврдо дрво, специјализирани употреби на чамци ,v и во возила во движење од Сите Типовиза - голема боја - розова со Бела коска - шку : wdrw109 вудро носете 10-05а розова / бела коска вудро носете моќ шепи напредни големи розова / бела коска 2.38 - 2.75 х 2.38 -.

Карактеристики

Производи во категоријата

Оактри Облека За Кучиња Што Дише Шарена Вратоврска-Боја Елек За Кучиња За Мало Средно Куче Памучна Кошула За Кучиња Дуксер Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Оактри Облека За Кучиња Што Дише Шарена Вратоврска-Боја Елек За Кучиња За Мало Средно Куче Памучна Кошула За Кучиња Дуксер Облека

краток опис не е достапен Карактеристики : 1 Овој елек е изработен од меки и удобни полиестерски влакна, �

DEN 1.00
Џемпер од розова лак точка м
  • Ново
Оценка на клиентот:

Џемпер од розова лак точка м

Чувајте го вашето милениче пријатно оваа сезона во џемперот со сино розово лак Овој симпатичен џемпер и

DEN 287.84