• Ново
Комплет Капа За Елек За Мечки, Комплет За Капа За Кучиња Пролет Лето, Макарон Кариран Елек За Миленичиња И Бејзбол Капа, Симпатичен Елек За Мали Средни Кучиња Зелена

Комплет Капа За Елек За Мечки, Комплет За Капа За Кучиња Пролет Лето, Макарон Кариран Елек За Миленичиња И Бејзбол Капа, Симпатичен

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Известување : шапката е бесплатен предмет. Ако големината не е соодветна, таа не може да се врати или разменува одделно. Ви благодариме за разбирањето! Пакетот Вклучува : 1x елек за кучиња И Големина на капа : Вкупно 6 големини ОД XS-XXL, погодни за мачки, кученца, мали средни кучиња. Ве молиме поставете ја вашата нарачка според промената на големината. Совети : ова Е елек За Шаховска табла Во Боја На Макарон со капа поставена како подарок. Целата облека изгледа многу привлечно. Материјал : овој фустан за кучиња е изработен од висококвалитетни меки полиестерски влакна. Тој е пријателски за кожата, лесен, дише, мек, лесно се суши брзо. Лесен за носење/исклучување : елекот припаѓа на стилот на педалата со две нозе, а шапката е опремена со еластични врвки за лесно вклучување и исклучување. Применливи прилики : Погоден За носење миленичиња во различни прилики, како што се дневни прошетки, забави за викенд, Денот на Вљубените, родендени, свадби, забави со теми за миленичиња итн.

Карактеристики

Производи во категоријата